www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[INCHIRIEZ] sala de repetitii


 Share

Recommended Posts

Paranoia :) M-am uitat in istoricul topicului, nu s-a editat nimic. Cum se spune pe la noi, error between chair and keyboard :)

daca e asa,atunci scuze.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Guest Leif

:) pentru sala! Dar am o mica problema si as vrea sa vorbesc in particular (mail sau ceva de genu' ) cu cineva care administreaza sala.

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

:) pentru sala! Dar am o mica problema si as vrea sa vorbesc in particular (mail sau ceva de genu' ) cu cineva care administreaza sala.

 

Multumesc!

Pai suna-ma in particular,la nr.meu secret de telefon,si anume 0722195275,sau da PM aici,daca nu vrei sa suni

Edited by midnight rider
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Avem aer conditionat si in sala 2 :)

Totodata,ca in fiecare an,odata cu venirea verii,a sesiunii,si a vacantelor s-au eliberat ceva spatii.sunati la 0722195275

Edited by midnight rider
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

up we go

Nu UiTATI,NUMAI LA NOI

Marshall pe lampa,head +4x12,Bronx pe lampa,head +4X12,combo Bronx pe lampa,efecte de voce Lexicon,aer conditionat in ambele sali.Cinele Sabian B8 incluse in pretul salii.

0722195275

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Aveti toate conditiile unei cintari in forta,ascustica de invidiat si aer conditionat sa va racoriti cind aveti nevoie....si toate astea la un pret mai mult decit rezonabil mai bine zis la ce este acolo pret simbolic....

Cred ca mai mult omul vrea sa sustina tinerii artisti(nu cred ca se imbogateste din chiria acelor sali)

Felicitari pt initiativa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest angel_rockgirl18

heloo!!! am sa te rog frumos sa lasi si tu numarul de telefon:P vreau sa rezerv si eu sala.. si as vrea sa sun si sa rezerv :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sala 1 s-a renovat total,mocheta noua a fost pusa,a mai intrat in sala un amp Peavey Valve King,head de 100 de w,evident,full lampa,a 2-a statie de chitara e un marshall valvestate de 80 de w.Statia de bass este un Gallien Krueger de 200 de w,cu boxa Hartke 4x10.La voce este un mixer Dynacord de 16 canale,nu Bergenbier si Pfonic ! Boxele de voce sunt Peavey,un bas de 18 inch 500 de w si o boxa cu 1x15 si horn,de 400 de w.Efect Lexicon la voce,Tobe Pearl EX,cu cinele Sabian si pedala dubla incepand de luni.Acustica este singura din Bucuresti MASURATA si PROIECTATA de un om de specialtate.Aer conditionat,poze in curand.Tariful nou este de 14 RON,cu posibilitate de contract pe termen lung la pret negociabil.

Tel.0722195275,Rares

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest danila
mersi ... :) fara transport nu stii cat au fost ? ca merg luna asta dincolo si ... poate poate :D
Sunt 598 de euro la thomann si ti le da cu cinele millenium si scaun. stiu ptr ca mi-am luat si eu un set :)

Sunt ok, dar nu cu fetele de prezentare, mai ales ca au BD-ul de 22"x18", dar cinelele sunt cat sa-ti faci treaba cu ele.

Si se dau cu doua stative de cinel. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Katana_Edgar

Dorim sa inchiriam cateva ore. Suntem 2 chitari, vocal, si tobar. cum putem face programarea?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

s-a mai descongestionat putin programul,au mai aparut ceva intervale libere.Pentru programari,0724498123-D-l Nea Costica,sau 0722195275,Rares

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Bogdan Toma

Sunt mare fan al salii tale, Rares, cea mai tare din Bucuresti, superechipamente (desi un aspirator n-ar strica din timp in timp :)).

 

DAR, dupa 4 ianuarie, lucrurile au luat-o razna complet: nea' Costica nu mai tine caietul cu program si deja AM VENIT DE DOUA ORI si sala noastra, rezervata frumos prin telefon cu 3-5 zile inainte, era ocupata cu seninatate. Citez din nea' Costica: "nu stiu ce s-a intamplat cu sarbatorile astea, eu nu pot sa zic nimic"....

 

Rares, te rog mult un PM cand se rezolva cu programarile, eu deja sunt satul si nu mai vin pana nu se face un program (moment in care probabil nu va mai fi nici o seara libera oricum... lunea mea in sala 1 s-a dus pe copca deja).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.