www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[INCHIRIEZ] sala de repetitii


 Share

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Flopetz

mersi ... :) fara transport nu stii cat au fost ? ca merg luna asta dincolo si ... poate poate :)

Link to comment
Share on other sites

Bestiala idee cu sala, bafta Rares, sper ca lucrurile sa mearga bine cu proiectul de la Bucuresti.

As vrea sa te intreb totusi -nu cumva ai vrea sa extinzi proiectul la nivel national, macar in orasele mai mari?

(evident dupa ce iti amortizezi cumva cheltuielile pentru prima, eventual un sistem de franciza...)

Poate anticipez prea mult, insa oferi o sansa extraordinara multor baieti care au nevoie ca de aer

de un astfel de loc si sunt sigur ca se vor inchega multe trupe cu ceva de spus ...

Link to comment
Share on other sites

mersi ... B) fara transport nu stii cat au fost ? ca merg luna asta dincolo si ... poate poate ;)

650,ca 50 au fost spaga :)

Eu le-am adus

 

Bestiala idee cu sala, bafta Rares, sper ca lucrurile sa mearga bine cu proiectul de la Bucuresti.

As vrea sa te intreb totusi -nu cumva ai vrea sa extinzi proiectul la nivel national, macar in orasele mai mari?

(evident dupa ce iti amortizezi cumva cheltuielile pentru prima, eventual un sistem de franciza...)

Poate anticipez prea mult, insa oferi o sansa extraordinara multor baieti care au nevoie ca de aer

de un astfel de loc si sunt sigur ca se vor inchega multe trupe cu ceva de spus ...

Deocamdata m=a bagat proiectul asta in faliment :) dupa aia o sa=l fac franciza,sa dea faliment si altii :) daca mai maresc astia pretul la curent,cam atata se va consuma pe ora cat cer eu pentru inchiriere,si mai sunt si trupe care isi pun aerul conditionat la 16 grade,dupa aia li se face frig,il pun la 25 de grade,sa incalzeasca ,dupa aia li se face cald,iar la 16,si asa in 2 ore se consuma curent cat pentru o saptamana :(

Bine ca avem aer conditionat,nu?

Link to comment
Share on other sites

Mai avem ceva intervale orare libere

S-a lamurit misterul,masina 253 care opreste in fata strazii pleaca din Titan,si ajunge in Colentina.

AAA,si am uitat,sala e deschisa NON STOP,asa ca daca cumva vreti sa repetati la miezul noptii intr-o noapte cu luna plina,sunteti bineveniti :)

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Mai avem ceva intervale orare libere

S-a lamurit misterul,masina 253 care opreste in fata strazii pleaca din Titan,si ajunge in Colentina.

AAA,si am uitat,sala e deschisa NON STOP,asa ca daca cumva vreti sa repetati la miezul noptii intr-o noapte cu luna plina,sunteti bineveniti :)

Wow tare rau faza asta cu non-stop chiar super tare dar banuiesc ca tariful nu sufera nicio modificare nu?

Oricum tare ideea numa sa nu se supere vecinii manelisti de roacele dinauntru :)

PACE!

Link to comment
Share on other sites

Sa stii ca nu se aude afara NIMIC,voi nici nu cantati asa tare,sunt unii care cred ca in curand o sa consulte un medic ORL-ist,si nici la ei nu se aude nimic,si NU,tariful nu sufera nici o modificare,dar e oferta limitata,pana ne mutam acolo(cam sfarsitul lui August,cred)ca sus se aude ,totusi.si nu poate Alex dormi daca jos sunt metale :)

Link to comment
Share on other sites

Am fost de 2 ori la sala... mi-a fost de ajuns :)! Nu mai gasesti nicaieri asa ceva... daca vrei sa suni, du-te la sala asta! E perfecta!

 

O sa suni mai prost doar pt ca o sa-ti dai in sfarsit seama ca chitaristul mai da gherle si ca vocalu mai falseaza etc. Adica: Aici se aude totul perfect!!!

Edited by miky
Link to comment
Share on other sites

Guest domnul Rig

Hei what's up. Si eu cu trupetii mei suntem interesati de sala! Vezi ca ai un PM de la unul din noi.

Link to comment
Share on other sites

Am fost de 2 ori la sala... mi-a fost de ajuns :)! Nu mai gasesti nicaieri asa ceva... daca vrei sa suni, du-te la sala asta! E perfecta!

 

O sa suni mai prost doar pt ca o sa-ti dai in sfarsit seama ca chitaristul mai da gherle si ca vocalu mai falseaza etc. Adica: Aici se aude totul perfect!!!

 

OT

 

:)

Care chitarist da gherle?

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest diogrey
:):) noi la galati pt o sala de repetitii dam 300 de mii pe doua ore si nu e o lampa la suta de kilometri si mai tre sa inchiriem separat cinele fus premier ..cabluri ,daca nu avem procesor si mai suna si ca un ***** ca nu e antifonata , iarna e frig iar vara facem striptis ....nu faci o sala si la noi :) Edited by diogrey
Link to comment
Share on other sites

MAAAARE OFERTA

CINE N-A MAI FOST PANA ACUMA SI NU INDRAZNESTE SA VINA

PRIMA ORA ESTE GRATUITA,N-AVETI CE PIERDE''''''''

daca luati min.inca o ora,prima ora nu se plateste

in limita spatiului disponibil,evident.

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

MAAAARE OFERTA

CINE N-A MAI FOST PANA ACUMA SI NU INDRAZNESTE SA VINA

PRIMA ORA ESTE GRATUITA,N-AVETI CE PIERDE''''''''

daca luati min.inca o ora,prima ora nu se plateste

in limita spatiului disponibil,evident.

Bai oameni buni eu nush ce mai asteptati?Sincer eu am sarit pe sala aia la 3 zile dupa descidere si ma ardeau degetele crunt.E rupere frate suna criminal scule de prima clasa si ieftin domne pt ce e acolo.Adevarat e cam departe de mine dar sincer m-as fi dus si in Botosani dupa sala asta e de departe cea mai tare in care am calcat si credeti-ma am calcat in multe.Numai pt faptul ca are aer conditionat ceea ce nu am vazut nicaieri si nu curg apele pe mine cand calaresc tobele alea si e al dreaq de bine.Asa ca oameni buni sariti cat e calda.PACE!

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Am upgradat microfoanele la Shure SM 58

Ohhh da se aude incredibil de bine acel microfon.Si acum chiar daca devin offtopic tin pe aceasta cale sa-i multumesc public lui Rares pentru ce a facut pentru mine si my band eu si baietii iti suntem recunoscatori si datori vanduti.Multumesc mult Rares!

Edited by John_OttO
Link to comment
Share on other sites

Guest Dementius

Ohhh da se aude incredibil de bine acel microfon.Si acum chiar daca devin offtopic tin pe aceasta cale sa-i multumesc public lui Rares pentru ce a facut pentru mine si my band eu si baietii iti suntem recunoscatori si datori vanduti.Multumesc mult Rares!

 

 

ai dreptate este incredibil ca si sunet... :) si Rares ai fost si esti un om de milioane iti dau un citat sa vad dak il recunosti [impotriva a tot ce este "pentru" si de acord cu tot ce este "contra"]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma simt dator sa adaug si eu ca sala si conditiile sunt extraordinare, la un pret mult prea decent. Cine are urechi sa auda, sa mearga acolo!

 

Multumim Rares!

Edited by Dyo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rares, buna miscare cu boxele alea 2 ! Se aud mult mai bine decat JBL ala, acum ma aud si eu peste tobar ...

Si pentru sala urmatoare tot boxe din alea luam,si noi suntem maxim multumiti de ele,inca odata multumiri celor de la MC Music pentru suportul acordat.

JBL este una din cele mai tari firme din lume la PA,dar vad ca e ca Jackson sau Ibanez,pana nu bagi mai adanc mana in buzunar,nu prea ai de ce sa fii multumit.modelele astea ieftine nu suna prea grozav.Peaveyurile care le-am luat suna net superior.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fetzele de toba s-au upgradat la REMO: Pinstripe pentru tumuri,Emperror pentru premier si Ebony pentru toba mare,la recomandarea lui Adi Tetrade si prin bunavointa MC Music

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Fetzele de toba s-au upgradat la REMO: Pinstripe pentru tumuri,Emperror pentru premier si Ebony pentru toba mare,la recomandarea lui Adi Tetrade si prin bunavointa MC Music

Asa asa ca fata de la toba mare era bushita dar am o intrebare Rares ebony de care caci ebony indica doar ca e neagra :) Adi e powerstroke sau ambasador? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.