www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[INCHIRIEZ] sala de repetitii


 Share

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

S-a upgradat mixerul la un Dynacord MCX16,unul din cele mai bune mixere pentru trupe mici,si am mai luat un efect Lexicon,nr 1 mondial la efecte de voce

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest Laurentiu G

vreau si eu un numar de telefon sau un id de messenger. id-ul meu de messenger e lgiurescu@yahoo.com

 

ca PM nu-ti merge. am incercat

 

eventual poate-mi dai tu un PM ca io n-am reusit sa-ti dau tie (adresat lu' midnight rider)

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

vreau si eu un numar de telefon sau un id de messenger. id-ul meu de messenger e lgiurescu@yahoo.com

 

ca PM nu-ti merge. am incercat

 

eventual poate-mi dai tu un PM ca io n-am reusit sa-ti dau tie (adresat lu' midnight rider)

Ai PM de la mine cu numarul lui Rares.PACE!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

s-a deschis a doua sala,evident in aceeasi locatie,poze in curand,dotari mai bune ca la cealalta sala,spatiu mai mare,tobe Yamaha,statie de bass Harke 3500,statie de voci ,evident, Dynacord,putere si boxe Peavey,amp de chitara Marshall,etc,etc

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest anghelescu

ma oftic....ma oftic...iarasi ma oftic...sunt cat se poate de ofticat sa sunt din pitesti :)(

 

 

o intrebare pentru rares:cate upgradeuri mai faci man? :) (in tot cazu keep up coming)

Link to comment
Share on other sites

ma oftic....ma oftic...iarasi ma oftic...sunt cat se poate de ofticat sa sunt din pitesti :)(

o intrebare pentru rares:cate upgradeuri mai faci man? :) (in tot cazu keep up coming)

De azi,la sala de 100 de mii s-a upgradat statia de bass,bataranul Fender Rumble si-a gasit alt stapan,iar la noi a poposit un Ampeg nou-nout,combo de 100 de w ,courtesy of Fluffyone

Link to comment
Share on other sites

Guest Wierdguy

question: 1.unde e sala despre care se vorbeste aici

2. daca ein bucuresti: cat costa un hotel ieftin din apropiere?

3. faceti si ceva de genu asta in ploiesti??

Link to comment
Share on other sites

question: 1.unde e sala despre care se vorbeste aici

2. daca ein bucuresti: cat costa un hotel ieftin din apropiere?

3. faceti si ceva de genu asta in ploiesti??

1 sala e in Bucuresti,in Pantelimon,pe strada Intrarea Fundeni

2.daca vii din Ploiesti,e mai ieftin microbuzul,mai sunt si alti clienti din Ploiesti,ba chiar si de la Urziceni care fac naveta.hotelurile din Bucuresti numai ieftine nu se pot numi,la un moment dat ,Bucuresti era pe locul 3 in Europa la pretul hotelurilor

3.nu cred ca vom face asa ceva ,deocamdata nu.

Link to comment
Share on other sites

ATENTIE

PENTRU CA NU PREA MAI AM ACCES LA NET,SI INBOXUL MI SE UMPLE FRECVENT,SI DE MULTE ORI CITESC PREA TARZIU CA SA MAI FIE DE VREUN FOLOS,IATA NR MEU DE TELEFON

0722195275

rARES

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Guest Iron_Mask

Salut, ai sala libera vineri 6, aprilie, de la ora 10:00 dimineata, pana pe la vreo 1-2 dupamasa?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ATENTIE

PENTRU CA NU PREA MAI AM ACCES LA NET,SI INBOXUL MI SE UMPLE FRECVENT,SI DE MULTE ORI CITESC PREA TARZIU CA SA MAI FIE DE VREUN FOLOS,IATA NR MEU DE TELEFON

0722185275

rARES

CINEVA,SI SUNT FOARTE CURIOS CINE ARE ACCES LA ASA CEVA,A EDITAT ACEST POST,GRESIND NUMARUL DE TELEFON UNDE S-A INLOCUIT O NEVINOVATA CIFRA

DACA PANA ACU L-AM ACUZAT PE NEBUNU DE PARANOIA,ACU MA MAI GANDESC....

POSTUL ACESTA S-A EDITAT ULTERIOR SI DESTUL DE TARZIU,FIINDCA ATUNCI AU SUNAT MAI MULTI,IAR IN ULTIMA VREME MI-AU SEMNALAT DOI-TREI CLIENTI FAPTUL CA NR DE TELEFON E TRECUT GRESIT.

TELEFONUL CORECT ESTE 0722195275

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.