www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intalnirile RGC editia a 3-a


felix
 Share

Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu sunt de parere ca ar fi marfa sa facem rgc3 in big mamou. imi place mult locu ala. bere ieftina si buna, muzica frumoasa. doar ca n-o sa incapem toti pe scena deodata. dar e mai bine... oricum tre sa ne organizam cumva. sa nu iasa haos.

 

n-am avut rabdare sa citesc toate cele 8 pagini de amanari si anulari. stiu doar ca a cazut varianta cu casa aia in care trebuia sa ne intalnim.de ce nu mai luam in considerare si big mamou? mie mi se pare perfect ptr un jam de genu asta. nu au fost de acord patronii sau ceva de genu asta?

Link to comment
Share on other sites

Guest wintzy

Deshi eu sunt nou p'aici, kiar vreau sa vin la RGC 3 shi daca se poate cu toata trupa mea :) dar am observat ca din pacate de la o vreme stagneaza totul. C'mon, guyz cand avetzi de gand sa organizatzi intalnirea asta, la anu'? Ce draq, doar n-o sa fie ultima, nu?

Link to comment
Share on other sites

Of, nu va speriati. Si pe noi en roade rau de tot. Tot speram sa vina un binevoitor sa-si puna casa la dispozitite, dar vad ca asta nu se intampla. In consecinta vom discuta un pic sa vedem unde ar fi mai bine sa facem treaba asta. Mamou pare singura varianta acceptabila pana acum. Mai ziceti. De asemenea nu ezitati sa va puneti casa la dispozitie :) Sau a altcuiva daca da permisiunea :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wintzy

Nush, sincer intr-un club mi se pare cea mai potrivita varianta, shi mai la indemana, iar mamou cred k ar fi perfect, mai ales k dupa cum se vede, aproape toata lumea vrea acolo (aproape :)). Decat sa stam sa ashteptam sa pice din cer cineva care sa-shi puna la dispozitzie vila...

Link to comment
Share on other sites

Guest wintzy

Interesanta idee, dar personal prefer un club, in care se pot baga kitari electrice, bass, tobe, etc.

Link to comment
Share on other sites

problema sta in felul urmator. ultima oara am fost cam 20 de iubitori de chitara. in mod cert 10 chitare sau cat au fost nu se pot intelege intre ele la prima vedere nici sa le bati :). poate reusim sa ii convingem pe cei din bigmamou sa ne lase intr-o zi cu soare mai spre pranz sa ne strangem cu mic cu mare si sa zdranganim. ultima experienta a fost cat se poate de neplacuta pentru mine(adica eu m-am simtit destul de prost datorita presiunilor patroanei ). propun o iesire la bere cat mai curand. daca nu putem cu chitara macar cu berea sa ne salvam. ne mai cunoastem mai schimbam o impresie si tot ne simtim bine.

cine este pentru ? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun
daca nu putem cu chitara macar cu berea sa ne salvam. ne mai cunoastem mai schimbam o impresie si tot ne simtim bine.

cine este pentru ? :)

11786[/snapback]

 

la o bere?...cu placere... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheriff

Seh, hai k ma bag si io la o bere, ca se pare ca nu avem sanse prea curand sa ne intalnim undeva unde sa se poata si canta...

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun
in rest c sa zic.....eu vin cu fetele cad obicei  :) :)

11825[/snapback]

 

normal...cine are admiratoare poate veni cu ele... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

Oameni buni, sa hotaram ceva si cat mai rpd,abia astept..locu pt mine nu conteaza k orikum eu nu cant k nush si m-am cam lovit la mana :)

fiind vara ar fi mers ceva in aer liber dar nu comentez nimik,astia intelepti si mari hotarati,eu ma supun :)

P.S. burb esti omu k fetele ca intotdeauna :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wintzy

In caz k o sa se organizeze intr-un club, cre k il kem shi pe bateristu meu (cre k poa sa aduca shi ceva tobe), oricum, eu ash vrea sa vin cu toata trupa. Dar merge shi treaba cu berea, in lipsa de organizare :) Either way, tot o sa vin, shi poate aduc shi ceva prieteni, din domeniu bineintzeles :) Pacat k unii din ei n-au net shi nu pot sa intre pe rgc :)

Link to comment
Share on other sites

Va anuntam cu parere de rau si mari regrete ca stafful rgc s-a intalnit azi cu o parte din membrii fara notificare prealabila si astfel s-a consumat a 3a editie a Intalnirilor RGC. Multumim celor prezenti si va asteptam la cea de-a patra Intalnire RGC.

 

Cu stima si respect

Cosu , Adi si oarecum Cearny.

 

Membrii ce au dat raportul astazi sunt :

 

Cosu , Adi, oarecum Cearny , Preo , Vandame , Burb , Jules, Azraelle , Sazeh si alti necunoscuti .

 

Multumim pentru intelegere si atentie si va asteptam la Intalnirile RGC editia a 4a.

 

PS :

topicul asta are deja 8 pagini si trebuia sa ii dam o finalitate . Traiasca ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.