www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intalnirile RGC editia a 3-a


felix
 Share

Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bun, deci ramane bucuresti. unu sa ia initiativa sa vorbeasca intr'un loc, pentru ca daca nu vorbiti de loc sau ceva, o sa face in mamou pentru ca acolo se poate fara sa vb cineva anume.

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

tot n-am reusit sa ne punem de acord...eu in principiu pe 18 mai scap de teze si imi bag picioarele in scoala :) sa speram ca ne vom hotari o data!

Link to comment
Share on other sites

Guest marina

Avand in vedere k sunt discutii atat de aprinse pe tema locatieie celei dea-3-a intalnire,eu propun sa se faca in Hanul cu tei.Este o super locatie si o admosfera excelenta.Ganditi-va si la asta!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

no way marina.... este odata prea mare... doi prea intunecat , 3: bere scumpa, 4 nu ne lasa aia sa stam, mai ales pe cei sub 18 ani plus ca nu stiu.. mie nu mi se pare un loc grozav :) io am patit ca m-a dat afara, ca n-am 18 ani, ceea e cam tampit.. ca n-ar trebui sa vanda bere, nu sa te dea afara..

ma rog, se poate si acolo, dar nu cred ca ar iesi bine :) sper ca nu am suparat pe nimeni

p.s am vazut ca tu ai 15 ani.. te lasa sa intri?? ca la un moment dat era restrictie, da mai demult, anu trecut parca :( si de atunci nu prea am mai mers acolo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

sa vedem si alte pareri :( eu-s de acord

 

P.s.: bine ai venit marineatzo! B)

offtopic:6! pupincuristii pe alee :):):)

Link to comment
Share on other sites

Guest spyked88

Cred ca pentru o chestie mai organizata ar fi bun Big Mamou. Problema apare pentru cei ca mine, care nu au electrice (pe mine nu ma deranjeaza daca isi permite cineva sa isi lase instrumentul din brate pentru ceva minute, dar...). In rest, dunno what to say... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Hetfield_escu

Hanul cu Tei....no way.Luati-va gandul.Nu ne lasa nimani sa cantam acolo.Si in plus e odios locul.E intuneric aproape bezna...seamana mai degraba a loc de f***i decat de o cantare.Hai sa fim seriosi.

Link to comment
Share on other sites

Guest marina

Faza cu locatia a fost doar o propunere.Am intele parera voastra!!!Pe mine m-au lasat sa intru acolo,nu am avut probleme in ciuda varstei mele.Ai avut dreptate,berea acolo este scumpa si este destul d intuneric,dar mie tot imi place. :) Astept sa vad,pana l urma unde va fi intalnirea. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

V-am mai zis eu ca Proka ne baga in Corint.

Ideea e ca eu am bac-ul anu' asta, vedeti si voi cand stabiliti o data.Sa ies din localitate cred ca nici nu se mai pune problema... :)

Link to comment
Share on other sites

marina, si mie imi place super mult, pana nu ne-a mai lasat sa intram... e tare locul, dar nu poti sa canti acolo, am incercat de cateva ori cu o acustica si era naspa.. :) asa ca am cantat mos craciun si toti si-au atintit urechile la noi :) ma rog old timesss....

baumwolle n-avem tata loc in corin 30 de oameni.. poate afara si inauntru si pe casa si..... eu asa cred.. :) oricum mai vedem.

Link to comment
Share on other sites

Si totusi am incapea toti in corin ca are terasa mare si etajul e mare dar... au scumpit berea de curand :) si etajul e "club privat" mai nou. Si totusi voi aveti de gand pana la urma sa incercati acustice sau electrice. Pentru ca in primul caz si un parc (spre exemplu al Politehnicii) ar fi bun.

Link to comment
Share on other sites

eu sunt de parere sa nu mai facem intr-o bodega inchisa. e deja cald si terasele sunt in plina floare. putem gasi o terasa mai linistita unde sa putem zdrangani in voie fara sa deranjam prea multa lume.

asa nu mai speriem nici clientii iar fumatorii pot fuma in liniste fara sa ii deranjeze pe cei nefumatori .

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

Ce gluma buna,dementhor!! :):):)

Fara shto acu sa va prind ca faceti rgc 3 sambata asta si o sa vedeti voi! :( eu am 2 teze super grele saptamana viitoare si totushi eu vreau sa trec la materiile alea. B)

Link to comment
Share on other sites

IDEEA SAPTAMANII:

Am vorbit cu un prieten care e din provincie dar sta singur intr-o vila pe Maresal Averescu (aprox in jurul bvd. 1 Mai). Nu prezinta nici un fel de problema:

-galagia (inclusiv scartzaielile de chitara)

-alcoolul

-ramasul peste noapte (paturi destule)

-fetele frumoase

-facutul de gratar (exista echipament in dotare)

-etc etc etc

!!nu sunt tolerate drogurile!!

 

Propunerea este serioasa iar omul este de incredere. Daca sunteti de acord, poate veni cineva (Cosu eventual) sa vada despre ce e vorba. Peace!

Link to comment
Share on other sites

Ideea suna misto din punctul meu de vedere. Merita discutat dupa parerea mea. Sa vedem ce mai zic si altii.

 

Din anumite motive personale, Cosu nu poate frecventa forumul pentru moment, cu atat mai putin sa faca excursii sa vada locul. Va rog sa incercati sa nu puneti intrebari pe tema asta pentru ca nici unul din noi nu prea este abilitat sa raspunda.

 

Daca stabilim sa facem asa cum zice 24fret va lua unul dintre admini legatura cu generosul donator al casei pentru detalii.

Link to comment
Share on other sites

Guest Hetfield_escu

Buna idee!Subscriu.Daca nici asta nu va place atunci o sa o mai lalaiti tot asa pana la toamna.

Link to comment
Share on other sites

Bai fratilor, asta ar fi o ocazie unica. Asa ceva se gaseste foarte greu :). Mah, am inteles chestia cu Cosu, ma rog, dar poate unul dintre admini, daca aveti timp, sa va duceti sa aruncati un ochi, si sa ne ziceti cum vi se pare, si sa stabilim o data aici.

Ar fi tare cva electric, ca pm, de acustice m-am saturat...........

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

Subscriu si io la ideea asta, cu o conditie, sa fie intr-un weekend si sa nu trebuiasca sa lucrez in weekendul respectiv. Poate vin si cu Ampul.....hmm......... :):):):(B)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.