www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Are Cineva Manual/carte Cu Lectii Chitara Incepatori


Guest Titzi
 Share

Recommended Posts

Salut

Am reusit astazi sa imi cumpar o chitara clasica.. acum vreau sa invat sa cant..

Are cineva o carte/manual pentru incepatori..

A vazut pe net o carte: Invata sa canti la chitara.. de Phil Capone.. o are cineva scanata???

Orice alta carte este binevenita..

Merci.

Link to comment
Share on other sites

Gasesti la magazinele de muzica "Chitara pentru Incepatori" semnatã Andrei Roºulescu ºi Iarina Copuzaru.

 

mai multe detalii despre magazinele care o comercializeaza plus cateva review-uri aici: http://chitaraacustica.blogspot.com/

 

(vad ca esti din Iasi, te poti duce la McMusic, am inteles ca au primit-o si ei)

Edited by nothing_ro
Link to comment
Share on other sites

Gasesti la magazinele de muzica "Chitara pentru Incepatori" semnatã Andrei Roºulescu ºi Iarina Copuzaru.

 

mai multe detalii despre magazinele care o comercializeaza plus cateva review-uri aici: http://chitaraacustica.blogspot.com/

 

(vad ca esti din Iasi, te poti duce la McMusic, am inteles ca au primit-o si ei)

 

Momentan nu mai am bani pentru a cumpara si cartea.. ma gandeam ca poate gasesc la cineva o carte mai veche sau mai noua scanata sau in format electronic care sa ma ajute.. daca as avea bani as cumpara cartea cu placere sau as face ceva ore cu un profesor.. eu abia am reusit sa cumpar chitara :)

Link to comment
Share on other sites

Guest sebytza
iti las si eu pe PM un linck cu o carte in limba romana, cu sperata ca o sa-ti fie de ajutor

 

:)

 

lasa-mi si mie un link cu cartea in limba romana thx

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Gig Bang

Neuro parca avea un fel de blog sau site ceva cu lectii de chitara si stiu ca era foarte apreciat, da nu mai stiu adresa

 

Am gasit-o pe adresa: lectii-de-chitara.blogspot.com/

Edited by Gig Bang
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.