www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ac/dc - Highway To Hell


lefmir

Recommended Posts

 Un cover tras cu tovarasu' Alin (a.k.a. metal_messiah :) ) . Eu ritm, el solo...

 

http://www.youtube.com/watch?v=yoGnjNsW3KU...player_embedded

 

Calitatea lasa de dorit, fiind inregistrat cu o camera foto. Scuze pentru gherle din partea amandurora :lol:  .

 

Revenim in curand cu alta inregistrare...poate facem rost de o camera video mai buna.

 

Asteptam pareri, impresii, senzatii!  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest malakian

o interpretare impecabila....bai, vad ca ai 69 de postari, eu in locul tau nu as mai posta nimic, ca n-as vrea sa stric numarul:))

Link to comment
Share on other sites

Guest malakian
hehee...ale mele mațe erau prea scurte si nu puteam sa fac "duck walk" ca chuck berry :) .

 

dumniezoooo, ce ai facut ma, ai stricat numarul

Link to comment
Share on other sites

radu_guitar96

 

Sãru'mâna! :lol:

 

malakian

 

Florine tu în loc sã vorbeºti ca [îmi ºtii tu expresia mea] mai bine stai potolit la locul tãu. Nu mai vorbi doar sã te aflii în treabã ºi sã mai aduni un post. Mersi.

 

ramurel

 

Eram fiecare prin ampul lui, dar erau puse unul peste altul cã altfel nu ajungeau mațele la prelungitor :lol: Oricum probabil în vreo sãptãmânã revenim cu altã versiune.

Sperãm sã aibe ºi calitatea mai bunã. Video ºi audio. Sau poate tragem doar audio cu un reportofon ceva. ªi vom lucra sã se audã ºi fiecare mai bine.

 

 

 

Mulțam de aprecieri :)

Edited by metal_messiah
Link to comment
Share on other sites

ªi video upgrade ? Pãi atunci mi-ar place niºte duck-walk "stereo". Încercați ºi alta piesã, care vreți voi...

 

 

Vom face ºi altele. Dar uºor, uºor sã nu rãmânã lefmir în urmã. Barem dacã tot încerc sã îl învãț din ce ºtiu eu, mãcar sã îl învãț bine.

Mai vrem sã încercãm vreo 3-4 piese. ªi dacã suntem mulțumiți de cum ies, le înregistrãm ºi le punem ºi aici.

Acum vom lua vreo sãptãmânã pauzã pt cã mâine vine tata acasã dupã vreo 4-5luni de voiaj ºi muncã. Tre' sã se odihneascã. Apoi începem iar.

 

Edit: Bã. Amândoi. Florin ºi Mircea. POTOLIÞI-VÃ ODATÃ!

Edited by metal_messiah
Link to comment
Share on other sites

Guest malakian
a raspuns metalicu' inaintea mea... :)

Multumesc tuturor pentru aprecieri!

Florin...noh de-ti dau un dos de palma de intorci in vara lu '69, ca Bryan Adams :lol:

 

 

edit: ramurel...vrem sa incercam si moneytalks. vedem cum ne iese.

 

aoleuuuuu ce gluma :):(:lol: mai bine imi ziceai "du-te dreacu' " ca dadea mai bine decat gluma asta

 

edit: no hai ca nu mai zic nimic ca sunteti suparati...succes

Edited by malakian
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.