www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ramurel


ramurel
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Mi-a sãrit privirea la"vizualizãri" :1000 de vizualizãri -reprezintã un „milestone”...

 

„ I wanna thanks the Academy...”

 

[ Cred cã e un record de timp (36 de zile-1000 views) pentru un subforum de "Înregistrarile noastre". Glumesc...

Chiar e ! ]

 

Mulțumesc prietenilor si meseriaºilor pentru sfaturi ºi ajutor.

 

Rock on !

 

:)

Edited by ramurel
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vreun fan AC/DC ( sau nu neapãrat ) amator de solo-uri ? Are cineva poftã de niºte cover-uri pentru Youtube ? Doar de distracție...

" Live Wire" merge pentru început. Ce ziceți ? Solo-ul....

Ãsta-i un demo, luminile ºi calitatea în versiunea finalã vor fi mai bune :

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Urmaresc de ceva timp ce se intampla aici.

Foarte misto!!!

 

Mersi fain !

 

Pun ºi mp3-ul aici, ca sã intre la "dosar"...

 

RIDE_ON_COLLAB.mp3

 

 

 

PS : Poate , din întâmplare, cumva, oarecumva, mai gãsesc vreun coleg dornic de distracții de genul ãsta ( în special basist ). Un mic PM dacã vã intereseazã , cã "proiecte" sunt...

Edited by ramurel
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 months later...

Vocalul știe versurile ... și cam atât. N-are nici o treabã cu piesa asta. :) Nu ar strica sã mai lucrați puțin la atitudinea scenicã dacã tot vã filmați. Keep up the good work! :respect:

Link to comment
Share on other sites

Mersi, baieti !

 

:yay:

 

Despre voce, cred ca te referi la timbru, pentru ca altminteri nu stiu ce-ar fi de reprosat lui Arthur in interpretarea coverului. Si nici macar asta. E vocea lui naturala si a dat tot ce-a avut mai bun. Sunt si printre fanii AC/DC destui care inca au o problema cu Brian, de exemplu. Dar, in fine, nu-i un subiect pentru topicul asta, zic eu...

 

Si eu am tot incercat in cateva randuri sa dau de Scott, insa mereu aud in receptor : "Abonatul solicitat nu este disponibil" :P ( RIP )

 

PS : Ma gandesc ca la primul cover AC/DC cu o voce feminina ma vei desfiinta... ( glumesc )

 

 

Link to comment
Share on other sites

foarte tare ideea cu un band online all aover the world.

a iesit ceva frumos.

 

 

Thanks ! :)

 

...ªi nu-i foarte dificil de gãsit parteneri de jam online... Plus cã am vãzut c-or apãrut tot felul de programe software ( gen messenger ) speciale pentru jam online...

Cu un laptop ºi-o conexiune bunã o sã poți în viitor face un jam online în timp ce pãzeºti oile pe pãºune... ( un rock'n roll de calitate sporeºte ºi producția de brânzã ºi lânã :P )

 

 

 

PS : Brânzã de cioban...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.