www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Alegeri Prezindentiale 2009


Sto
 Share

Recommended Posts

N-ati recunoaste ironia nici intr-o carte de bancuri :)

Dacã aia-i ironie... Uitã-te la moaca lui Ponta, vezi vreun zambet ironic? Asculta-l! Auzi vreo umbra de ironie? Ce naiba sa spunem cand dam cu mucii in fasole: pai am fost ironic dom'le! Vai de capul nostru!

 

Ma repet, dar merita: ia sa vedem, si asta e ironic?

 

http://webtv.realitatea.net/actual/vanghel...r-si-asupra-mea

 

Sunt scarbit de toata clasa politica din rromanica, deci stati linistiti la locurili voastre.

Edited by Doctor X
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest Adrian MV

Politica e pe planul doi, scopul threadului astuia este sa ne injuram intre noi in functie de ce am votat. "Fmm de tampit", "fmm de comunist", dupa caz.

Link to comment
Share on other sites

Politica e pe planul doi, scopul threadului astuia este sa ne injuram intre noi in functie de ce am votat. "Fmm de tampit", "fmm de comunist", dupa caz.

 

Din pacate ai dreptate.. aceasta atitudine de: "a mea e mai mare decat a ta" se intalneste pe foarte multe topicuri de aici, mereu pierzandu se ideea topicului si calitatea discutiilor..

Link to comment
Share on other sites

corect.

ce uita baietii astia care se bat cu caramida in piept este ca base nu a castigat singur ci ajutat de tot aparatul de stat, de politie si serviciile secrete, de adminstratia locala pe care o controleaza, de justitie, de toate autoritatile posibile, pe care si l-a subordonat. in ciordeala au fost implicati mii de oameni si s-au cheltuit multe zeci de milioane de euro numai pentru asta.

subscriu la emigrare pentru ca, din acest moment, pedelistii nu vor mai pierde alegerile pana nu moare carmaciu'.

si totusi, sa stii ca eu ma bucur ca a castigat betivul, la asa tara gata sa se scufunde, asa carmaci.

ps. s-a rezovat cazul de pe kiseleff, i-au dat nushce cu suspendare (probabil o amenda)

 

wow da esti treaz nu ?=))))) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest costi iorga
Asa ca as propune sa-l inchideeem! :)

 

De acord!

Se pare ca toata tara e foarte polarizata, nu numai acest forum. M-ar placea sa am speranta ca va veni o vreme cand lumea isi va da seama ca TOTI, absolut toti cei de la putere nu dau doi bani pe "cei de rand". Stau si ma intreb, toti care se injura aici unii pe altii, oare isi dau ei seama pentru cine sunt gata sa se ia la bataie?

Sunt foarte curios, daca cei care acuza o parte de fraude electorale isi dau seama ca fiecare dintre partile implicate a fraudat, fiecare in fieful ei. Unde a fost PSD la putere s-a fraudat pentru PSD, unde a avut PD-L-ul un cuvant de spus s-a fraudat pentru PD-L.

Romania are nevoie de o dializa completa, de o spalare completa a sangelui, daca e sa se mai intample ceva bun in tara asta... Sper din toata inima ca se va forma cu timpul o adevarata elita tanara, care va scoate caruta din noroi. Daca nu, nightie-night, Romania!

Credeti-am oameni buni, nu e cu nimic mai bun PD-l-ul decat PSD-ul, si nici vitzavercea... Cred ca la ora actuala nu mai exista nici un partid care sa nu fie infiltrat de securisti, afaceristi si alti fanarioti.

Sa ne vedem asadar de muzica!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.