www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarile Jos...


Metabog
 Share

Recommended Posts

wow, m-a lasat masca pustiul. Cata siguranta in executie....Eu la vasta aia inca ma mai jucam cu teava de cornete in spatele blocului. Pe de alta parte nu stiu cum e mai bine. Copiii au nevoie de joc pentru a deveni adulti functionali. Din pacate o astfel de performanta presupune sacrificii enorme de care nu stiu cat de constient poti fi la varsta asta.

Link to comment
Share on other sites

Urasc scoala din tot sufletul.

 

+1

 

Doar ca eu pe la 13 ani am inceput sa ma razvratesc cat mai violent posibil. Pe la 14 am inceput sa "trag la masea ocazional".

 

Now my family is completely disfunctional. :)

 

Daca ma gandesc la trecut... parca mai repede mi-as fi sacrificat copilaria facand ceva constructiv, cum ar fi sa fiu un super-chitarist sub 18 ani.

Link to comment
Share on other sites

tie-ti place? damn... mie mi se pare oribil, nu'sh de ce dracu' ar asculta cineva bomfaiereala aia.

mai fiecare cu gusturile lui

eu mi-am exprimat parerea care imi place mie mai mult

de exemplu opinia ta coincide cu opinia mea numai ca pentru videouri diferite

tu crezi ca asta e naspa eu cred ca e oribil si "nu'sh de ce dracu' ar asculta cineva bomfaiereala aia." din primul post numai ca am fost mai diplomat ca tine si am zis doar "imi place mai mult asta"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.