www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vaccin-ul Pentru Ah1n1


Mr.Fritz
 Share

Recommended Posts

De cînd cu "aviara gripa" (asta a fost o mostra de engleza boccie - Boc nu aflase ca pe engleza la AH1N1 îi spune swine flu) Glaxo-Smith-Kline a bagat la pushculitza 4,4 miliarde de dolari, iar profiturile francezilor de la Sanofi au crescut cu 11%... Nu stiu care sunt profiturile altor companii medico-farmceutice, dar per total industria medicamentelor si-a tras 7 pîna la 18 miliarde pîna acum. Estimarea au facut-o jurnalistii canadieni de la "The Globe Mail"... E clar ca, pt. buzunarele unora, pandemia asta e FOARTE profitabila!

Link to comment
Share on other sites

prietene, esti obsedat de zeitgeist

Zeitgeist, psichedelic, trippy...aduce aminte de Pink Floyd. Anyway Ciocanel e lipstick afflicted, iar dozele lipstick daca nu ma insel erau folosite cam mult la Pink Floyd(corectati-ma daca gresesc). Unii sunt pasionati de asa ceva, including myself...nu toti suntem la fel. :)

Edited by balu
Link to comment
Share on other sites

Zeitgeist, psichedelic, trippy...aduce aminte de Pink Floyd. Anyway Ciocanel e lipstick afflicted, iar dozele lipstick daca nu ma insel erau folosite cam mult la Pink Floyd(corectati-ma daca gresesc). Unii sunt pasionati de asa ceva, including myself...nu toti suntem la fel. :)

 

1. gilmour e cunoscut pt strat (thus... no lipstick...) cand folosea tele... era mai mult pe bridge

2. zeitgeist sucks.

2.5 ciocanel nu e obsedat decat de blonde cu ochi foarte albastrii si brunete cu ochi verzi (eventual craci foarte lungi, de provenienta spaniola...)

3. wtf?

Edited by CiocanelBloodyCIocanel
Link to comment
Share on other sites

Un vaccin nu il scoti pe piata in cateva luni. Doar daca ai anumite interese.

Viata noastra e o conspiratie. Niciodata nu stii cand v-a exploda o supernova si nu o sa mai existi.

Trist ca dupa 2 milioane de ani de evolutie, am ajuns sa depindem de o hartie sau plastic. Tot primitivi suntem

Edited by Quetzalcoatl
Link to comment
Share on other sites

1. gilmour e cunoscut pt strat (thus... no lipstick...) cand folosea tele... era mai mult pe bridge

2. zeitgeist sucks.

2.5 ciocanel nu e obsedat decat de blonde cu ochi foarte albastrii si brunete cu ochi verzi (eventual craci foarte lungi, de provenienta spaniola...)

3. wtf?

 

Of...scuze...daca nu credeam ca la tine a dat reply. Nici eu nu ami stiu ce aveam in cap la ora aceea... :|

Link to comment
Share on other sites

A fost filmata o anumita unda de lumin care are o anumita radiatie si s-au emis teorii ca asta ar fi radiatia unei supernove. La fel nu exista nici gaurile negre. citeste despre cea mai uschita inventie a lui Hawking numita radiatia Hawking. Sunt tot felul de tampenii care se vand foarte bine. daca ai inteles teoria relativitatii uita-te si la detractorii acestei teorii si ai grija ca are multe minusuri si defecte. Practic teoria lui Einstein e schioapa. Sincer eu le zic Einstein la toti pe care-i consider inferiori si prosti pentru ca Einstein a fost un idiot.

 

Prietene.....e de naspa, Einstein nu a fost idiot, altii sunt......se simte careva?

 

http://www.fotosearch.com/photos-images/supernova.html

post-5050-1257874033_thumb.jpg

Edited by Les Paul 1960
Link to comment
Share on other sites

.............................................................

Asta e toata poanta. Teoriile conspirationiste sunt atat de stupide incat nu inteleg cum pot unii sa le creada.

Capito?

The individual is handicapped by coming face to face with a conspiracy so monstrous he cannot believe it exists. J. Edgar Hoover

 

multe idei sunt pur si simplu bazaconii doar ca sa ii faca pe unii confuzi, ca mai tarziu sa nu creada nimic si sa catalogheze totul de genul asta drept bullshit

 

e dreptul tau sa crezi ce vrei dar sa generalizezi asa si sa ridiculizezi ( multe au si foarte multe dovezi ca de x 9/11) ... daca cineva e interesat sa stie alte chestii e ok, dar daca nu, nu

Link to comment
Share on other sites

Lumea crede ce-i place, nu ma mira ce aberatii am citit aici. :) :) :)

Pfoai. :D Uneori imi imaginez cum arata lumea prin ochii unui om predispus fanteziei de genul asta, si imi dau seama ca ei chiar traiesc intr-o lume fantastica. Eu cred ca daca eram convins ca guvernul vrea sa ne omoare pe toti cu un virus letal nu cred ca stateam pe un forum de chitaristi din Romania sa aberez degeaba, probabil dispaream de pe fata pamantului si ma ascundeam in paduri, sau ma duceam si incepeam o revolutie, sau deveneam martir. De-asta eu nu cred ca voi chiar sunteti convinsi, eu cred ca doar va place sa va prefaceti ca sunteti intr-un film, pentru ca nu va place cat de proasta si repetitiva si gri e viata reala. No offense.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.