www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Starcraft


Susceptor
 Share

Recommended Posts

Guest kazadum

Mai joc si eu asa, cate oleak... Am intrat pe serverul Robattle si acolo is numai pro cu ani la activ....m-a infiorat cum jucau :)

Link to comment
Share on other sites

Cum exact jucau?

 

De Starcraft nu stiu cum joaca profesionistii,ca eu am jucat cand nu prea aveam acces la internet, dar cand am vrut sa joc Warcraft (care nu mi-a placut si nu-mi place) am cautat pe net competitii intre pro. Deci nu intelegi nimic din acea plansa - se joaca ultra rapid. Tu abia faci o cladire ca ceilalti deja sunt cu soldatii sa faca experienta..... Presupun ca si la Starcraft e identic.

Link to comment
Share on other sites

Am jucat de-am rupt! Protos si Terran. :)

 

Insa nu am mai jucat de cel putin 4 ani. Astept noua varianta care, cel putin din ce am vazut pe demo, arata destul de bine.

 

For Adun!!! (sau cum dr...u se scrie) :)

aiur :)

 

am jucat si eu putin, in nici un caz la nivel de pro L337... warcraft(3) mi se pare mult mai interesant

Link to comment
Share on other sites

Aaanyways... se baga cineva de pe aici la un multi?

 

 

ma bag si eu la un joc in multi ... FOR THE SWARM !!!!

 

 

 

Hehehe. Sincer as juca, dar trebuie sa "cumpar" iar jocul (in caz ca nu-l mai am pe acasa pe un cd prafuit) si sa ma antrenez. In 4 ani de pauza cred ca am devenit ceva mai lent...

 

Asadar ma inscriu in competitie, insa doresc o pasuire in care sa-mi redescopar si reinviez competentele de gamer Starcraft :)

 

 

For the Dark Templars!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ce de tosi pe aici.

Pai hai, cum facem, ne bagam toti la un multi in seara asta?

De incalzire, ceva amical.

 

Eu in seara asta zic pas - joc in deplasare. De saptamana viitoare. De preferat ar fi sa se posteze numai din partea celor ce doresc sa participe - respectiv un colt al jucatorilor de Starcraft. :)

Link to comment
Share on other sites

De acord, chiar e o idee buna...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...pana o sa vina unu' si-o sa zica "puneti ba mana pe chitara si studiati".

And then he gets banned :)

Link to comment
Share on other sites

Poate daca stii unde e inamicul si ai si timp sa ajungi acolo. Probabil voiai sa zici prba.

 

Se presupune ca faci scouting cand dai rush. Nu te duci orbeste. Daca te tine mana la apm-uri atunci sacrifici o drona de la resurse pt scouting pana cand iti iese primul zelot. E vorba de hartuire. Si da, proba, obisnuiesc sa le spun drone. Valabil de altfel si in war III, fara scout sa vezi ce face inamicul esti mort daca tu scoti paienjeni si adversarul scoate zeloti. De fapt pana la urma e vorba de contraunitati.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.