www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Are Cineva Ceva Revolutionar?


Guest mi_sa_rupt_miu
 Share

Recommended Posts

Guest mi_sa_rupt_miu

Salut,

Ma scuzati ca mai arunc cante-un topic de genu dar vreau sa aud ceva foarte tare. Si nu gasesc. va rog frumos, daca puteti sa postati un link catre una dintre inregistrarile voastre de pe rgc sau de pe myspace sau myband sau care era site-ul ala.... ca vreau sa aud niste muzica foarte tare. ceva "in your face". nu zic neaparat de un gen anume. doar sa fie... altceva. sa aiba un impuls...

 

Nu stiu cum se poate interpreta ce am scris dar mentionez ca nu am zis nimic la modul sarcastic. Doar vreau sa ascult niste muzica buna care se pare ca nu o gasesc.

Link to comment
Share on other sites

Guest mi_sa_rupt_miu

Ma gandeam si la inregistrari nepostate sau postate pe alte siteuri sau din arhiva mai vechi mai greu de gasit in gramada.

Link to comment
Share on other sites

Guest mi_sa_rupt_miu

Suna bine dar nu imi plac vocalii urlatori :) si tot are o manie sa urle "boo-yaaah" in schimb versurile sunt foarte ok! chitara suna chiar bine . imi plac chestiile alea micute pe chitara care le tot faci prin melodii. se combina bine cu restul melodiei. atata urletele alea strica tot. ma rog poate nu stiu eu sa le apreciez. dar zic ca ar merge mult mai bine cu o voce normala si ar suna si mult mai agresiv asa pare doar copilarsc. maiales cu instrumentalu bun pe fundal. va urez bafta si sa dati dati pe spate cat mai multi oamnei cu muzica!

 

mai are cineva ceva misto :) ?

Link to comment
Share on other sites

mai revolutionar decat acestea nu poti gasi nicaieri

 

o fi tare o fi moale ?

 

 

http://youtube.com/watch?v=K3z53u2jCaY

http://youtube.com/watch?v=gSZU_eubi4I

 

maaamaaaaa :) am ramas cracanat de uimire :)

 

 

 

serios, acu'...arunca timpanu' la formatia dEUS...mi se par geniali :) si vin la Stufstock anu' asta...abia astept :D

Link to comment
Share on other sites

Guest mi_sa_rupt_miu
gogol bordello? :)

 

 

haha foarte FOARTE tare ms mult si uitasem de ei bun . cam asta cautam altceva? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Gentle Dragon
topicul asta statea f bine la cafenea. ce legatura are cu cantatul la chitara?

Gluma cu Guta fata de maimuta si Adrian copilu minune - manca gem si ... prune e foarte proasta.

 

 

Uite aici ceva tare beton si revolutionar:

 

 

Ceva mai tare nu s-exista

Link to comment
Share on other sites

Guest mi_sa_rupt_miu

Foarte tare dar ma gandeam mai mult la chestii facute de oameni mai de prin preajma. multumesc pentru ce-ati mai postat p'aci! mai puneti! sa mai auzim :) bafta!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.