www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Phenomenon La Tvr2


Guest PhenomenOn
 Share

Recommended Posts

Guest PhenomenOn

Duminica, la ora 16:30, Phenomenon apare la Autostrada Tvr pe Tvr2.

Edited by PhenomenOn
Link to comment
Share on other sites

Guest singuraticul

si tocmai acum 5 min l-am terminat de luat de pe torent...

si imediat il vizionez.....am zis mai intai sa dau o raita pe la pretenii mei...rgc-istii:)

oricum...din ce reclama am vazut...e un film f bun....cu travolta.....un mare actor

bafta all

 

umila mea parere

Link to comment
Share on other sites

si tocmai acum 5 min l-am terminat de luat de pe torent...

si imediat il vizionez.....am zis mai intai sa dau o raita pe la pretenii mei...rgc-istii:)

oricum...din ce reclama am vazut...e un film f bun....cu travolta.....un mare actor

bafta all

 

umila mea parere

bine zis :)

 

fenomen bafta!

Link to comment
Share on other sites

Guest PhenomenOn

... Coincidenta... Noi nici nu am auzit de film cand ne-am dat acest nume, ulterior am auzit, dar deh... :)

 

Later Edit: Pentru mai multe detalii despre trupa : www.myspace.com/phenomenonband ,

, www.phenomenon.ro , www.phenomenon.forumup.ro ,
Edited by PhenomenOn
Link to comment
Share on other sites

I just love rich spoiled kids, with rich parents that hire teachers for their kids.

Copilu la 12 ani scoate un solo , gaseste inca 4 copii la fel, baga tafsu 500 de euro in buzunaru unuia de la televiziunea, hop publicitate, hop shi-asha. Vocea imi place, basaru la fel, da la fel ca si oricare alt "geniu" in ale muzicii, cum ajunge adolescent, nu-l mai baga nimeni in seama :). Anyway, bravo lor ca macar fac ceva bun, doar ca in genere din astfel de copii cresc oameni fix cu atitudinea lu' Malmsteen .... si sincer societate se poate despersa de genu asta de oameni :-j.

Macar astia suna mult mai bine decat duma aia de X-plod 8-|.

No hard feelings, nothin' personal, i just hate spoield rich kids :)

Solistu imi place da gesticulatia de la benduri ma lasa oleak rece :"> anyway, nice les paul =P~.

In caz ca astia nu sunt cum credeam ca sunt cu cateva randuri mai sus, respectu meu. ... si mai ales respectu meu ca virgula canta oldies :(

Multa bafta si o seara buna :)

LE: mam uitat pe siteu tau andreibalasa.ro ... prea tare mustang sally B), pacat ca nu se mai apreciaza stilu vechi ...egh .. wareva

Edited by arch)(angel
Link to comment
Share on other sites

I just love rich spoiled kids, with rich parents that hire teachers for their kids.

Copilu la 12 ani scoate un solo mediocru, gaseste inca 4 copii la fel, baga tafsu 500 de euro in buzunaru unuia de la televiziunea, hop publicitate, hop shi-asha. Vocea imi place, basaru la fel, da la fel ca si oricare alt "geniu" in ale muzicii, cum ajunge adolescent, nu-l mai baga nimeni in seama :) . Anyway, bravo lor ca macar fac ceva bun, doar ca in genere din astfel de copii cresc oameni fix cu atitudinea lu' Malmsteen .... si sincer societate se poate despersa de genu asta de oameni :-j.

O seara buna

nu ii cunosc personal pe cei de la phenomen on.

dar amice,esti idiot.in primul rand ,banii cuiva nu iti dau talent si atitudinea tatalui lor nu o cunosti si nici macar nu e treaba ta.in al doilea rand ,toti copii sunt talentati si am ascultat bas tras de copilul ala al carui bas e mai mare ca el din prima,perfect!si dc vrei si tu lectii,intreaba-l pe andrei poate isi rupe 10 min din studiu sa iti arate o gama ,doua.

Link to comment
Share on other sites

nu ii cunosc personal pe cei de la phenomen on.

dar amice,esti idiot.in primul rand ,banii cuiva nu iti dau talent si atitudinea tatalui lor nu o cunosti si nici macar nu e treaba ta.in al doilea rand ,toti copii sunt talentati si am ascultat bas tras de copilul ala al carui bas e mai mare ca el din prima,perfect!si dc vrei si tu lectii,intreaba-l pe andrei poate isi rupe 10 min din studiu sa iti arate o gama ,doua.

 

mai citeste odata, ca am dat reply fara sa termin de zis.... te pripesti sa ma numesti idiot.

Credema am cunoscut tzanci care le dau parintii nush cate milioane pe chitari, si aia ishi baga trilulilu dupa prima saptamana. La aia ma refeream, asta mia inspirat cand am vazut prima data. Repet astia mi-au placut, aia de la X-plod nu ii inghit :).

Toate cele bune.

ps : nu mersi, imi cunosc bine gamele :)

Edited by arch)(angel
Link to comment
Share on other sites

Guest PhenomenOn
I just love rich spoiled kids, with rich parents that hire teachers for their kids.

Copilu la 12 ani scoate un solo , gaseste inca 4 copii la fel, baga tafsu 500 de euro in buzunaru unuia de la televiziunea, hop publicitate, hop shi-asha. Vocea imi place, basaru la fel, da la fel ca si oricare alt "geniu" in ale muzicii, cum ajunge adolescent, nu-l mai baga nimeni in seama :) . Anyway, bravo lor ca macar fac ceva bun, doar ca in genere din astfel de copii cresc oameni fix cu atitudinea lu' Malmsteen .... si sincer societate se poate despersa de genu asta de oameni :-j.

Macar astia suna mult mai bine decat duma aia de X-plod 8-|.

No hard feelings, nothin' personal, i just hate spoield rich kids :)

Solistu imi place da gesticulatia de la benduri ma lasa oleak rece :"> anyway, nice les paul =P~.

In caz ca astia nu sunt cum credeam ca sunt cu cateva randuri mai sus, respectu meu. ... si mai ales respectu meu ca virgula canta oldies B)

Multa bafta si o seara buna :(

LE: mam uitat pe siteu tau andreibalasa.ro ... prea tare mustang sally ;) , pacat ca nu se mai apreciaza stilu vechi ...egh .. wareva

 

Stai ca nu inteleg... Dupa cum te uiti in jur vezi peste tot copii cu mobile de mii de euro, calculatoare de nush cate milioane. Noi inloc sa ne dorim dinastea ne dorim instrumente muzicale :).

Link to comment
Share on other sites

Stai ca nu inteleg... Dupa cum te uiti in jur vezi peste tot copii cu mobile de mii de euro, calculatoare de nush cate milioane. Noi inloc sa ne dorim dinastea ne dorim instrumente muzicale :).

 

foarte bine , tineti-o tot asa si mult succes

 

PS . parerile sa nu te intereseze Voi sa va cunoasteti limitele sa lucrati si sa cantati live cat mai mult ca sa aveti experienta .

Link to comment
Share on other sites

Stai ca nu inteleg... Dupa cum te uiti in jur vezi peste tot copii cu mobile de mii de euro, calculatoare de nush cate milioane. Noi inloc sa ne dorim dinastea ne dorim instrumente muzicale :) .

pai la genu ala de tzanci ma refeream, tziam zis, mie-mi place cum cantati, tot respectu meu, doar ca de fiecare data cand vad tzanci la televizor asta imi trece prin cap, nu era o parere adresata catre voi, si cum a zis si karpi, ideea e sa perseverati nu sa va luati dupa gura oricui, succes in continuare :)

LE: faza cu filmu a fost penala =)))

Edited by arch)(angel
Link to comment
Share on other sites

Guest PhenomenOn
pai la genu ala de tzanci ma refeream, tziam zis, mie-mi place cum cantati, tot respectu meu, doar ca de fiecare data cand vad tzanci la televizor asta imi trece prin cap, nu era o parere adresata catre voi, si cum a zis si karpi, ideea e sa perseverati nu sa va luati dupa gura oricui, succes in continuare :)

LE: faza cu filmu a fost penala =)))

 

Ok, am inteles :)

 

foarte bine , tineti-o tot asa si mult succes

 

PS . parerile sa nu te intereseze Voi sa va cunoasteti limitele sa lucrati si sa cantati live cat mai mult ca sa aveti experienta .

 

multumim mult :)

Link to comment
Share on other sites

si ce daca sunt copii care au parinit cu bani? carora parintii le cumpara instrumentele... talentul nu se poate cumpara, indiferent cati bani ai... cat despre banii parintilor cred ca este o foarte mare oportunitate pentru copii sa progreseze cat mai repede, si nu ar trebui in nici un caz sa ii inhibe sau dinpotriva, sa ii faca sa se creada superiori. bafta multa trupei PhenomenOn, sa nu va lipseasca ambitia ca talent aveti. lasatii pe cei rautaciosi sa spuna ce vor si pe voi sa va doara fix in ... de ce spun ei :) bafta.

Link to comment
Share on other sites

Guest singuraticul

de ce sa aiba tot ce ti-ai dorit tu?

lasai sa aiba tot ceea ce-si doresc ei....

 

asta e poate...in opinia mea....cea mai mare greseala pe care o fac parintii....privind copii lor....

daca un parinte de exemplu...si-a dorit sa cante la tobe cand a fost mic...dar nu a putut...ii cumpara odraslei sale tobe....si aproape ca il obliga sa invete ......fiindca el, parintele nu a putut...sau chiar a esuat.....

Link to comment
Share on other sites

Guest PhenomenOn
de ce sa aiba tot ce ti-ai dorit tu?

lasai sa aiba tot ceea ce-si doresc ei....

 

asta e poate...in opinia mea....cea mai mare greseala pe care o fac parintii....privind copii lor....

daca un parinte de exemplu...si-a dorit sa cante la tobe cand a fost mic...dar nu a putut...ii cumpara odraslei sale tobe....si aproape ca il obliga sa invete ......fiindca el, parintele nu a putut...sau chiar a esuat.....

 

Lol, ce parinte baga pe gat un instrument unui copil?? Exista parintii care baga pe gatul unui copil pian sau vioara, dar nu ca sa faca performanta, pur si simplu ca sa stie un instrument. Ma rog, or mai exista si exceptii.

Link to comment
Share on other sites

Guest singuraticul

nu ma refeream numai la un instrument.....ci vorbind in general. sunt o grãmadã de posibilitãți.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.