www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Guest Morrison

Metallica In Romania !

Recommended Posts

Guest Kirk

Ia venit pana acuma la careva bilete cu plata ramburs?

Ca si la mine spune ca e trimisa comanda si cum pe card nu am avut nimic, am comandat ramburs si ma asteptam dupa atata timp sa-mi dea "comanda esuata".

Bafta!

Guest Kirk

Inseamna ca se tin de cuvant astia.

Si eu tot pentru Gazon A, astept biletul, dar inca numa bucur pana nu il am in mana.

Yeeah baby!

De mult timp imi doresc sa vina Metallica in Romania, pentru ca atunci cand au venit nu eram super fan si cam mic :)

Acum ca vin, pot sa spun sincer ca va fi nasol, si nu din cauza lor. Gazon A si Gazon B sold out in cat.. 2 saptamani sa zic maxim ?

Sa vedem

Iulie in Bucuresti + Gazonul A soldout + Gazonul B soldout + Romania, deci mai multe bilete decat locuri = OMOR

Sa vedeti voi ce canicula si ce omor va fi la concert...

Ba va fi. Pe cum s-au rupt pentru bilete asa se vor rupe si pentru locuri in fata, si Gazonarii B pentru Gazon A... Sper totusi sa ai dreptate.

Apropo, un amic a ramas pe langa. Ceva bilete Gazon A sau B in plus ?

spuneti-mi va rog, cat de pe bune e controlul la un astfel de concert, in sensul ca, daca stiu bine, nu te lasa cu camera foto, asadar, ce se intampla daca ai "uitat" camera la tine. eu mi-am luat bilet la def leppard si whitesnake, la vip, si tare as vrea sa si inregistrez ceva....

apropo, imi poate spune cineva cam pe unde m-as putea caza pe langa romexpo fara sa nu dau faliment? :). si cum e traficul de la intrarea in bucuresti pana la locatia concertului WS/DL? :)

spuneti-mi va rog, cat de pe bune e controlul la un astfel de concert, in sensul ca, daca stiu bine, nu te lasa cu camera foto, asadar, ce se intampla daca ai "uitat" camera la tine. eu mi-am luat bilet la def leppard si whitesnake, la vip, si tare as vrea sa si inregistrez ceva....

apropo, imi poate spune cineva cam pe unde m-as putea caza pe langa romexpo fara sa nu dau faliment? :). si cum e traficul de la intrarea in bucuresti pana la locatia concertului WS/DL? :)

s-au mai schimbat vremurile... din experientele anterioare - se poate intra cu camera, doar sa nu fie profi (nu veni cu slr-ul)... la ultimul metallica la care am fost n-au fost probleme, ce-i drept nu in romanica... la romexpo s-ar putea sa fie mai relaxata treaba...

erau cateva hosteluri prin buc, ceva pe la 10-15E, imi amintesc de unul "helga"; traficul e chiar naspa in nord, de la intrare pana la romexpo poti sa faci si mai mult de 1 ora...

post-28-1208850026_thumb.jpg

De mult timp imi doresc sa vina Metallica in Romania, pentru ca atunci cand au venit nu eram super fan si cam mic :)

Acum ca vin, pot sa spun sincer ca va fi nasol, si nu din cauza lor. Gazon A si Gazon B sold out in cat.. 2 saptamani sa zic maxim ?

Sa vedem

Iulie in Bucuresti + Gazonul A soldout + Gazonul B soldout + Romania, deci mai multe bilete decat locuri = OMOR

Sa vedeti voi ce canicula si ce omor va fi la concert...

De aia mi-am luat bilet la tribuna.Singura formatie la care ma duc in fata este Maiden, sunt singurii care merita :)

s-au mai schimbat vremurile... din experientele anterioare - se poate intra cu camera, doar sa nu fie profi (nu veni cu slr-ul)... la ultimul metallica la care am fost n-au fost probleme, ce-i drept nu in romanica... la romexpo s-ar putea sa fie mai relaxata treaba...

erau cateva hosteluri prin buc, ceva pe la 10-15E, imi amintesc de unul "helga"; traficul e chiar naspa in nord, de la intrare pana la romexpo poti sa faci si mai mult de 1 ora...

mersi frumos :)

Guest Chiperion

Niste stoneri fara prea multa consistenta, daca ma-ntrebi pe mine. Ultimu' album, cel putin, mi-a troznit bine de tot falcile.

Pana acum din setlistul concertelor fac parte piesele :

- Harvester Of Sorrow

- And Justice For All

- One

- Creeping Death

- For Whom the Bell Tolls

- Ride the Lightning

- Master of Puppets

- Devil's Dance

- Nothing Else Matters

- Sad But True

- Enter Sandman

- Seek and Destroy

In rest difera de la un concert la altul...

Din fericire nimic de pe St. Anger

Eu vroiam sa merg dar cand am auzit ca merg si ai mei am renuntat.

Acum ai mei care n-au ascultat niciodata ceva mai heavy decat Rihanna o sa se duca singuri la Metallica in fata scenei.

Guest Adiiiii

Am un bilet daca intereseaza pe cineva. E la Mica publicitate - Altele