www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Bunaciunea Bunaciunilor :)


teckus
 Share

Recommended Posts

Guest mkskcrew

canta foarte bine fata , arata si bine ....ce sa mai .... ii inebuneste pe toti .... cate fete sunt ca ea in lume ??? maxim 10 % ....daca nu si mai putin ...:):) .....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest Cyclops

Adevarul e ca arata bine si pt urechea mea "neantrenata" suna bine ce canta... mai mult nu pot sa-mi dau cu parerea deoarece nu detin "cunostintele necesare" :)

Link to comment
Share on other sites

Guest mkskcrew
Adevarul e ca arata bine si pt urechea mea "neantrenata" suna bine ce canta... mai mult nu pot sa-mi dau cu parerea deoarece nu detin "cunostintele necesare" :)

 

 

hm... crezi ca eu "detzin cunostintele necesare" ??? ... pentru o fata ... suna chiar foarte bine..nu bine :))

Link to comment
Share on other sites

Guest misanthropia

am gasit-o prima data pe myspace. canta foarte bine. mai bine decat mine! doar asta conteaza nu?? :)

 

dar de lori linstruth ce mai spuneti? e cu mult peste multi dintre noi. mai ales la sweep! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest mkskcrew
singurul lucru care nu imi place la fata asta e ca ARE O VOCE GEN BRITNEY de mi se face rau,parca ragaie asa nu stiu cum thank you pe na s bleah l;jsjfp

dar la chitara ma rupe in gura

 

 

lasa vocea....la chitara e .. :| .... fara cuvinte ... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Wanderer

 

Clipul asta m-a impresionat si mai mult...nu e doar blues-girl...e si la curent cu moda actuala chitaristica...:) eu unul cu siguranta as avea nevoie de niste lectii cu domnisoara (de chitara pentru cine intelege altceva..desi trebuie sa recunosc ca arata bine :))..iar cu ce a zis karpi ar trebui facut un topic si lipit chiar la intrarea pe forum :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest denise
http://www.youtube.com/watch?v=tDhV-xXDWsE

 

Si mai sunt clipuri cu ea cautati si voi :)

Recunosc, in ignoranta, mea n-am stiut de ea pana azi.

 

site oficial

 

 

p.s. doamne buna-i :) si nici nu canta rau :)

 

fratioare ,roagate sa isi asambleze bunaciunea (moi)trupa si sa faca primul clip ca apai vezi o bruneta ,vocalista,si mulatra pe jumatate la chitara ritmica(eh nu ma laud ca acum iinvat si eu) in ciorapei de plasa cantind la chitara si nu oridecare ,ca deasta!ia zimi,tiar conevni;:D?

si cui fac ai fi;))?

post-7446-1213159981_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

mai oameni buni, eu nu zic ca nu canta bine, cel putin pe mine ma bate la poponeata :)

 

dar mai.... daca era o pocitura grasuna de aia de curg suncile pe ea mai ajungea undeva, ia zi? Canta bine, tot respectul, dar serios acum... o ajuns unde o ajuns si pt ca le plac multor barbati bazati de pe-acolo de ea :) si acuma si Santana... nu canta el cu oricine hehe (din ambele puncte de vedere :) )

 

chestia e ca nu e vorba doar de "WOW SHE CAN REALLY PLAY", ci de "WOW SHE'S HOT AND SHE CAN REALLY PLAY" (accentul punandu-se, din pacate, pe hot), ceea ce e trist

Link to comment
Share on other sites

fratioare ,roagate sa isi asambleze bunaciunea (moi)trupa si sa faca primul clip ca apai vezi o bruneta ,vocalista,si mulatra pe jumatate la chitara ritmica(eh nu ma laud ca acum iinvat si eu) in ciorapei de plasa cantind la chitara si nu oridecare ,ca deasta!ia zimi,tiar conevni;:)?

si cui fac ai fi;))?

eu creeed ca ai o parere mult prea buna despre tine... :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm... canta bine, desi nu foarte original. Mie nu-mi place cand o instrumentista primeste prea multa critica pozitiva doar pentru ca arata bine. Parca toata lumea a ramas in liceu si se uita dupa pustioace peste tot.

 

Now that's out of the way... she turns me on. :)

Link to comment
Share on other sites

fratioare ,roagate sa isi asambleze bunaciunea (moi)trupa si sa faca primul clip ca apai vezi o bruneta ,vocalista,si mulatra pe jumatate la chitara ritmica(eh nu ma laud ca acum iinvat si eu) in ciorapei de plasa cantind la chitara si nu oridecare ,ca deasta!ia zimi,tiar conevni;:)?

si cui fac ai fi;))?

se pare mie sau a spus "bunaciunea de mine" ?

n-am cuvinte :)

ps : esti urata :)

Edited by Demos
Link to comment
Share on other sites

Guest denise
se pare mie sau a spus "bunaciunea de mine" ?

n-am cuvinte :)

ps : esti urata :P

 

 

hai ,sincer ca eu nu ma injosesc coborinduma la nivelul tau,daca asta este parerea ta,eu ti-o respect,mai hai sa fim seriosi omul isi spune cuvantul :) trebuie sa il respectam ,parerea lui conteaza nu?

si a noastra conteaza si el trebuie sa o respecte asa cum facem si noi ,asa ca baby oi fi eu mai inteligenta :D dar data viitoare sa iti masori cuvintele pentru ca aici nu esti pe stadion sau in piata,esti intr-o societate si se pace ca ai uitat asta,toate cele bune :)

Link to comment
Share on other sites

Guest titus
hai ,sincer ca eu nu ma injosesc coborinduma la nivelul tau,daca asta este parerea ta,eu ti-o respect,mai hai sa fim seriosi omul isi spune cuvantul :) trebuie sa il respectam ,parerea lui conteaza nu?

si a noastra conteaza si el trebuie sa o respecte asa cum facem si noi ,asa ca baby oi fi eu mai inteligenta :) dar data viitoare sa iti masori cuvintele pentru ca aici nu esti pe stadion sau in piata,esti intr-o societate si se pace ca ai uitat asta,toate cele bune :)

 

 

mai, nu ma intelege gresit... iti spun asta fara nici un pic de rautate...

 

coboara cu picoarele pe pamant si fii decenta daca vrei sa fi bagata in seama ca membru, nu ca "mascarici" al comunitatii.

Link to comment
Share on other sites

hai ,sincer ca eu nu ma injosesc coborinduma la nivelul tau,daca asta este parerea ta,eu ti-o respect,mai hai sa fim seriosi omul isi spune cuvantul :) trebuie sa il respectam ,parerea lui conteaza nu?

si a noastra conteaza si el trebuie sa o respecte asa cum facem si noi ,asa ca baby oi fi eu mai inteligenta:D dar data viitoare sa iti masori cuvintele pentru ca aici nu esti pe stadion sau in piata,esti intr-o societate si se pace ca ai uitat asta,toate cele bune :)

... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.