www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[concurs]fac Cadou Un Pedalboard


dani
 Share

Recommended Posts

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ms mult pentru felicitari! :) pacat ca nu am timp sa mai lucrez la ea, caci azi cand m-am trezit si l-am ascultat cu capul curat am observat niste parti care puteam s-o fac si mai bine -relativ bine-, dar ieri deja nu am avut nervi si eram si f obosit. iar acum trebuie sa ma apuc de invatat la mate si info, ca bate bacu' la usa :)(

astept cu nerabdare rezultatul concursului.

numai bine, Mark ( mammoth :)) )

Link to comment
Share on other sites

Salut . mi-am pus si eu fuzzu' la treaba 2 ore :). Let the music speak :). Daca mai e loc I'm in ! Nu stiu inca daca e varianta finala , poate incerc maine slide-urile de la sfarsit cu un nokia din ala titanos ca siemesu(de plastic fiind ), nu prea isi face datoria.

Restecpa !

 

 

 

 

 

suport_concurs_pedalier_Sometimes__alive.mp3

Link to comment
Share on other sites

Guest anghelescu
frumos @punxter.....bv..esti si tu inscris...va ramane varianta asta:)

 

va mai asteptam pe la noi membri rgc:)

 

numai bine si foarte bine...Dani

mie nu mi-a placut deloc :)

 

btw foarte tare initiativa. daca ai nevoie de ceva sustinere..etc.. ai id-u meu:)

Link to comment
Share on other sites

deci acest reply e la rugamintea lui dani ....desi eu nu vreau sa il pun ,am invatzat si eu nushite chestii de blues acum 20 de minute si mi-am incercat norocul:)) oricum am de invatzat mult si asa nu am habar sa fac solouri (va da-ti singuri seama ca de aia si caut un prof care sa ma ajute :)) asa ca nu aruncati curoshii si castraveti in mine

 

 

Nosferatu_concurs.mp3

 

 

a da si imi cer scuze pt inregistrare e din 2 bucati :))

Edited by Nosferatu
Link to comment
Share on other sites

am ascultat toate variantele voastre insa cam putine in total sunt 5 concurenti .M-as fi asteptat la cel putin 10

cu parere de rau va mai trebui sa amanam concursul pana miercurea viitoare(1 saptamana)

Cred ca motivul pt care nu s-au inscris multi este ca topicul ar fi trebuit postal la discutii despre echipament.

Cei care si-au postat deja varianta vor avea posibilitatea sa isi faca una inbunatatita cand va fi mutata la discutii despre echip(asta pt sunteti neindreptatiti oarecum) voi da maine un raspuns

Link to comment
Share on other sites

Mutat aici. Puneti link la topic in semnatura. Postez si o stire acum.

 

 

multumim pieselor postate....dani...minte limpede in alegerea premiantului

Link to comment
Share on other sites

domnule @death...ce zici...faci si tu pt concurs?

 

Heh, abia acu' am mai trecut si eu pe aci :)

 

Sorry man, am bassul la reparat, adica asteapta un griff nou noutz...asa ca deocamdata n-am cu ce, si nici cand :)

Daca rezolv repede, o sa fac tot posibilul, ok?

 

Numai bine

 

LE: Felicitari lui mammoth_man pentru inregistrare! You got groove dude :)

Edited by DeatH
Link to comment
Share on other sites

salutari rgc:)

 

tin sa le multumesc lui Anghelescu pt ajutor si lui Cosu pt ca a mutat topicul aici si pt ca a pus pe prima pagina stirea:)e de foarte mult ajutor:)

 

dupa cum spune si mai sus...sfarshitul concurului va fi miercurea viitoare...asha ca e destul timp sa "creati":)

 

premiile raman aceleashi si adica:\

 

una bucata pedalier/capac/maner/etc.

una bucata pedala Danelectro pastrami overdrive.

una bucat strap lat cu multe capse.

 

death...chiar astept sa faci si tun o mica inregistrare:)sper sa-ti faci basul pana atunci:)

 

succes in continuare celor ce vor sa concureze:)

 

toate cele bune...Dani

Link to comment
Share on other sites

am o curiozitate...primul care a raspuns concursului si care era foarte interesat a fost addRien...insa nu a mai zis nimic de atunci:((...deci..AddRien unde esti?...mai participi?...te astept

 

imi cer scuze...am omis probabil cel mai important detaliu...am zis ca multumesc lui anghelescu si lui cosu pt ajutor...dar...trebuia sa-i multumes foarte mult si lui nosferatu ca m0-a ajutat aseara cu mutarea topicului:)imi cazuse netul si nu puteam sa fac nimic.Merci omule:P

Link to comment
Share on other sites

am o curiozitate...primul care a raspuns concursului si care era foarte interesat a fost addRien...insa nu a mai zis nimic de atunci:((...deci..AddRien unde esti?...mai participi?...te astept

 

imi cer scuze...am omis probabil cel mai important detaliu...am zis ca multumesc lui anghelescu si lui cosu pt ajutor...dar...trebuia sa-i multumes foarte mult si lui nosferatu ca m0-a ajutat aseara cu mutarea topicului:)imi cazuse netul si nu puteam sa fac nimic.Merci omule:P

 

 

Bergembier ....prietenii stiu dc :)

Link to comment
Share on other sites

Salutare, Dani! Da, eu mi-am manifestat primul dorinta sa particip. Nu neaparat sa castig, cat sa improvizez pe un anumit riff. Sa fiu sincer acum, am ramas dezamagit de backing track. Nu am nimic cu cei de la Queen, din contra, imi plac, insa nu mi-a placut in mod deosebit backing track-ul, nu sufcient sa ma faca sa pun mana pe chitara. Nu e usor, poate fi o provocare, dar ... Daca mi-ar fi placut, alta era povestea. Ma mai gandesc, am o sticla de pinot noir la frigider si cred ca o desfac sambata. :):) Pana una alta, spor celor care vor sa participe! Iar tie, un big hug inca o data pentru frumoasa initiativa! :)

Link to comment
Share on other sites

imi pare rau sa aud asta addRien:(..si imi pare rau ca te-am dezamagit...era frumos bt-ul tu dar nu era corect fata de ceilalti sa-l pun pe ala:)sper sa ma intzelegi:)

 

poate sambata dupa ce bei sticla iei chitara in mana si scotzi ceva frumos:)

 

ms pt urari insa iti urez si eu tie succes in toate cele iar daca intri in concurs...succes la creare:)

 

numai bine tie si tuturor:)

Link to comment
Share on other sites

pai da...ash fi vrut sa fie ceva metal...dar asta ar insemna sa limitez numaruk celor care participa,deoarece nu toata lumea poate sa improvizeze pe metal insa mai multa lume poate pe ceva mai linistit cum e asta:)...cam asha am gandit...sper sa fi facut ceea ce trebuia.

 

imi pare rau daca te-ai simtit nasol:(

 

oricum...sper sa aibe succes si asha:)

Link to comment
Share on other sites

Guest costi iorga

Nu ma inscriu la concurs, insa vreau sa te felicit, dani, pt initiativa! Cu chestii din astea, rgc-ul ramane atractiv!

:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.