www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Trooper Ne Colinda


ciuci
 Share

Recommended Posts

Guest domnul Rig

Hahaha omfg nu poate fi adevarat!!! :) :) Trooper - sabia crestinatatii!

 

Acuma m-am uitat la tot clipul - peeeeniiibiiiiiillllllll.... :)

Edited by domnul Rig
Link to comment
Share on other sites

@domnul Rig: din cauza astora ca tine suntem noi numiti roacheri satanisti... Fa-ne tuturor un bine si taci din gura sau arata-ne videoclipurile pe care le-ai facut tu pana acum.

Link to comment
Share on other sites

Guest domnul Rig
@domnul Rig: din cauza astora ca tine suntem noi numiti roacheri satanisti... Fa-ne tuturor un bine si taci din gura sau arata-ne videoclipurile pe care le-ai facut tu pana acum.

Esti genial. Deci daca eu n-am facut videoclip, nu am dreptul la o parere?

Bai sfantule, eu nu m-am luat de faptul ca canta colinde, ci de modul in care o fac. Ia reciteste de trei sute de ori ce am scris, chit ca nu scrie in Biblie.

 

Uite, m-ai enervat, asa ca ti-am dat rating 1. :)

Edited by domnul Rig
Link to comment
Share on other sites

Esti genial. Deci daca eu n-am facut videoclip, nu am dreptul la o parere?

Bai sfantule, eu nu m-am luat de faptul ca canta colinde, ci de modul in care o fac. Ia reciteste de trei sute de ori ce am scris, chit ca nu scrie in Biblie.

 

Uite, m-ai enervat, asa ca ti-am dat rating 1. :)

 

:)

daca ar permite forumu un astfel de limbaj, ti-as zice unde ma doare de ratingu ala. Nici macar nu l-am observat pana mai adineauri. Eu nu inteleg ce are modul in care o fac... sunt totusi o trupa de metal in caz ca ai uitat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Frusciante19

hai mai, unii dintre voi chiar n-au simtu umorului. prea luati lucrurile in serios. numai ideea de rockeri in biserica ar trebui sa va faca sa radeti...

 

probabil sunteti genu care apreciati calitatile artistice in general, vizuale in special, ale videoclipului ala de la immortal in care o iau la goana de pe munte, cantand la instrumente (damn ca nu-l gasesc pe youtube)

Link to comment
Share on other sites

Guest Raskolnikov
hai mai, unii dintre voi chiar n-au simtu umorului. prea luati lucrurile in serios. numai ideea de rockeri in biserica ar trebui sa va faca sa radeti...

 

Nu e noua ideea: vezi AC-DC - Let there be rock.

Link to comment
Share on other sites

... sunt totusi o trupa de metal in caz ca ai uitat.

Poate au fost o trupa de metal,pentru ca am ascultat ultimul lor album si nu mi s-a parut nimic "metalic" in piesele alea.

Videoclipul e intradevar foarte ciudat pentru ca e filmat intr-o biserica ,plus ca nu am mai auzit pana acum un colind rock. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest NecroticCH

Sã-nțeleg cã se-apucã Trooper de fãcut colinde? Abia aºtept eventualul album de colinde TROOPER. Adicã sper.

 

A cui e vocea femininã de pe la final?

 

Nu vãd nicio blasfemie în cântec, iar în bisericã nu se tace sau doar se ºopteºte, întotdeauna.

Link to comment
Share on other sites

Sã-nțeleg cã se-apucã Trooper de fãcut colinde? Abia aºtept eventualul album de colinde TROOPER. Adicã sper.

 

A cui e vocea femininã de pe la final?

 

Nu vãd nicio blasfemie în cântec, iar în bisericã nu se tace sau doar se ºopteºte, întotdeauna.

 

 

Vocea feminina semana izbitor de bine cu cea a Loredanei Groza :) .......si ea are voce tare rau cand n-are acele arfe :)

Link to comment
Share on other sites

Sã-nțeleg cã se-apucã Trooper de fãcut colinde? Abia aºtept eventualul album de colinde TROOPER. Adicã sper.

deci daca baga o colaborare cu becali o sa fie the best thing ever. ca vad ca au cam aceleasi aspiratii :)

 

oricine apreciaza la modul serios acest clip traieste pe alta planeta :)

Link to comment
Share on other sites

ce topic manelistic... sa dai in cap la lume... degeaba...

1. moshule... trooper tre' sa-si scoata si ei bani pe scule si sa traiasca... asa ca fac si ei ce le zic casa de discuri... e greu sa ajungi sus... cand ajungi e bine sa te tii... probabil ca a fost regizat de un nene not to brilliant... buget redus na...

2. so what...

3. this should be a guitarists' forum...

4. since this is a guitarists forum, eu propun sa se inchida topicul asta. balauru (sau lighioana if you will...) ne face pe toti care am postat aici... adunati... indiferent de locul unde isi face soloul... so "shut up and play yer guitar" (F. Zappa)

Link to comment
Share on other sites

Guest domnul Rig
1. moshule... trooper tre' sa-si scoata si ei bani pe scule si sa traiasca... asa ca fac si ei ce le zic casa de discuri...

Pai ei sunt endorseri Behringer, si scule au, iar ma indoiesc ca -virgula- casa de discuri le-a zis sa faca aceasta "chestie". :)

Link to comment
Share on other sites

4. since this is a guitarists forum, eu propun sa se inchida topicul asta. balauru (sau lighioana if you will...) ne face pe toti care am postat aici... adunati... indiferent de locul unde isi face soloul... so "shut up and play yer guitar" (F. Zappa)

 

amin

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.