www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel nr. 2 - votare si comentarii


felix
 Share

Votati interpretarea preferata :D  

67 members have voted

  1. 1. Votati interpretarea preferata :D

    • baumwolle
      1
    • dementhor
      0
    • elethan
      5
    • evilpath
      8
    • felixanu'
      16
    • jacksonman
      8
    • LinX
      4
    • Moisoiu
      6
    • need_weed
      2
    • prowler
      3
    • sadus
      14


Recommended Posts

dementhor,daca vrei si reusim sa gasim timp liber comun,te ajut eu sa setam chitara,asta daca nu ai bube de la taste ca atunci nu am ce sa fac.in ce priveste corzile,nu vreau sa fiu rau or anythin,dar nu mai luati belson,mai puneti un pic si luati macar doratzio,ca va vor tine mult mai mult.numai bine tuturor

Link to comment
Share on other sites

ma..despre corzile belson.. nu fac ff bine la sanatatea chitarii .

o chitara noua intr-un an de zile ... numai cu belson are tastele tocite ..

corzile alea ii fac shantz in taste , , eu folosesc d'oratzio si sunt multzumit la 170 mii kt dau pe ele..... aria pro II kre am avuto si am avut tastele varza din cauza corzilor belson .

sfatul meu . cele mai ieftine corzi bune d'oratio .

sau .. daca aveti vre-un amic kre isi ia chitara dupa musician friends ceva... spunetii sa va faca o comanada in coletu ala si de cateva seturi de ernie ball . kre sunt vreo 3-4 dolari . se merita . eu asa am facut . si imi pare rau. k nu mi-am luat . mai multe

 

 

aa si belsonurile ..in 4-5 zile incep sa falseze cu draci

Link to comment
Share on other sites

In incercarea noastra de a asigura pastrarea corectitudinii Duelului Chitaristic, am decis sa efectuam doua modificari asupra modului in care forumul este utilizat.

 

Prima modificare revoca dreptul de a vota in poll-uri membrilor care au mai putin de 5 post-uri.

 

A doua modificare este legata de crearea de noi conturi - un utilizator nou inscris va putea participa la discutiile de pe forum doar dupa ce contul ii va fi validat de catre un administrator.

 

Aceaste masuri NU se aplica retroactiv. Utilizatorii creati pana la data de 13.09.2005 ora 14.15 NU vor fii afectati.

 

Echipa RGC

Link to comment
Share on other sites

Cu ceva intarziere, multumesc si eu pt. aprecieri si in acelasi timp felicitari celorlalti participanti.

Trecand cu vederea un eq cam exagerat, pe tobe cel putin, il votez pe sadus, pt. improvizatie, tehnica si siguranta in executie... si pt. produsul final in ansamblu de fapt. Nice work.

Inca o data, felicitari tuturor concurentilor, nu numai pentru participare; multe piese mi s-au parut ok si ca au avut ceva de spus. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.