www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Beermeet RGC


jules
 Share

Recommended Posts

Guest Chiperion

La Berbecu'? Vin, tovarasi, daca e ala pe care-l stiu io!

@Radu_i: Stiu gradina aia de care zici matale si e divin, pana si sa te benoclezi la biserica aia de langa merita...

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

@Cursedone: La Armeneasca, signore, si mai mult nu zic; in fine, daca e sa se faca reuniunea acolo, dar asta-i alta treaba altogether, se schimba foaia. Chiperiul zice d-astea misto numa' la pr'eteni (si stie cate ceva), iar noi inca nu ne cunoastem. (In plus, e destul de greu de explicat in scris, pentru ca e bine ascunsa; pe viu e altceva)

@Musaro Adriano: Vad ca se vorbeste de 14/15 iulie, dar inca nu s-a stabilit; trebuie sa decidem.

@cei interesati: haideti, fraticelli, sa definitivam un loc si-un moment!

Link to comment
Share on other sites

copii eu plec in week'end insa ma intorc Duminica

 

in acest context va dati seama ca eu as vrea sa facem intalnirea Duminica insa nu depinde de mine ci de cum aveti voi chef si timp

 

mai intai...in primu' si'n primu' rand.....sa ridice mana cine vine la intalnire incepand cu..............ACUM :):) :)

 

 

LE:/ Doctore cand te intorci?

Edited by Radu i
Link to comment
Share on other sites

dupa cum zicea Doctor X: La Berbecu' - Str. I.L. Caragiale nr. 30 (in apropierea Gradinii Icoanei)

 

insa nu se stie inca daca se face vreo intalnire (vom vedea daca ne strangem si ce vrea lumea: Sambata sau Duminica?)

 

1. Cursedone (spune si cand poti Sambata sau Duminica sau ti-e indiferent)

 

sa ridice mana cine vine la intalnire si sa spuneti cand puteti veni -> Sambata sau Duminica (info: e o intalnire informala cu multa bere :) )

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

*ridica mana*

Sambata, duminica, oricand ziceti. Mi-am luat analizele, sunt apt de matrafox, paziti dozatoarele! Sustin propunerea lu' do'n' doftur.

Asea dara, roll call:

Radu_i - duminica

Cursedone - sambata[?]/duminica[?]

miriapod - sambata/duminica

StratMan - duminica

Lupoaica - duminica

Chiperion - sambata/duminica

 

edit: pentru cine nu stie sa ajunga la Barebacku', ne vedem la iesirea din metrou de dinspre Teatrul National cu vreo 40 de minute inainte; am poza la profil, daca nu stiti cum arat...sau va iesplic cum am ajuns io cand am fost la alta reuniune forumistica.

Edited by Chiperion
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.