www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Beermeet RGC


jules
 Share

Recommended Posts

Guest Lupoaica

P1050177.jpg

P1050180.jpg

P1050181.jpg

P1050184.jpg

P1050196.jpg

 

Multumim pentru poze!

 

Pozele sunt atat de reusite incat pare ca eu! as bea bere. Este o iluzie optica! :)

 

Chiar ai baut bere :) i got proof! Photosho.. em, aparatu foto doesn't lie!

Link to comment
Share on other sites

bah n'a fost asa rau pe Motoare...insa da, we should change location B)

 

baaai Doctore...fi-ti-ar catalogu' Framus ca am iesit numa' cu capu'n jos ca ma uitam pe el ;);)

 

super ca lumea pozele Lupoaico

 

StratMan is the man :)

 

Chiperioane tre' sa ascult si eu niste Ensiferum ca ma facui prea curios de subgenurile Black'ului

 

Cosule depun marturie ca berea era lipita de nasu' tau :o:):)

 

Lord-C & Ilun bai imi pare rau ca nu v'am prins....data aviatoare :(

Link to comment
Share on other sites

Pai, in primul rand, we meet. Vorba lui StratMan: "incercam de doi ani sa bem o bere impreuna si abia acum ne-a iesit." :)

Si, in al doilea rand, bem bere, ca de-aia ii zice "Beermeet". :(

Ce se intampla printre randuri te lasam sa descoperi singur.

wooow mersi ca m-ai luminat! :) daca e vorba de bere, atunci o sa fiu la urmatorul beermeet! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Lupoaica

cand sunt eu prin zona va puteti astepta la poze :)

ce am pus aici sunt doar jumate din poze, daca mai vrea careva poze, feel free to contact me and ask

Link to comment
Share on other sites

ce-i drept e ca as mai iesi la o berica...putem merge in Cismigiu

 

apropo...acu' cativa ani buni era deschisa o terasa pe un bloc turn pe langa Cismigiu (chiar pe terasa blocului). Mai exista? Stie cineva despre ce vorbesc?

 

am auzit (pt cine-i pasionat) ca s-a deschis o ceainarie super misto, cu gradina de trandafiri alea-alea, intr-o casa veche pe la Hala

 

asa....si mai stiu o ceainarie intr-o gradina salbatica (lumea nu prea stie de ea) pe la Armeneasca

 

care vreti sa fumam o pipa si sa bem un Darjeeling ziceti si ne strangem (au si bere :) )

Link to comment
Share on other sites

am auzit (pt cine-i pasionat) ca s-a deschis o ceainarie super misto, cu gradina de trandafiri alea-alea, intr-o casa veche pe la Hala

asa....si mai stiu o ceainarie intr-o gradina salbatica (lumea nu prea stie de ea) pe la Armeneasca

care vreti sa fumam o pipa si sa bem un Darjeeling ziceti si ne strangem (au si bere :) )

Sunt interesat. Ceva adrese exacte ai?

Link to comment
Share on other sites

stiu...da' si Duminica toti atatia am fost

 

ideea e asa...cand lumea nu vrea sa se stranga insa cativa vor cum am vrut Duminica va pot duce acolo

 

cand ne strangem mai multi mergem la trandafiri, in cismigiu, la Berbecu'

 

CHIAAAR! Bai Cosule ce idee mi-ai dat! HAIDETI LA BERBECU'. MERGEM SUS LA BERARIE. ARE SI TERASA SI FRIPTANE DACA VREM. EE? :) :)

 

ps. bai..nu tre' sa mergem saptamana asta, numa' ca pe mine ma arde gatu' de-o bere si imi pare rau ca nu am stat cu voi mai mult

Edited by Radu i
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.