www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

About Cobain67, Critici Etcetcetc


Guest crazy_guitarist
 Share

Recommended Posts

Guest crazy_guitarist

salutare,

 

ce i-ati facut lui alex ca nu mai poate intra pe forum? :)

doar nu i-ati dat ban sau cum se cheama?!

poate folosi contul meu? suntem prieteni foarte buni...n-am cum sa nu-l las... :)

 

era sa uit, alex fiind cobain67, nu eu (avem acelasi nume :) )

Link to comment
Share on other sites

Guest crazy_guitarist
Ce mesaj primeste cand incearca sa se autentifice?

La mine nu apare ca fiind restrictionat.

scrie chestia aia cu 404 not found, deci e traznita rau problema...

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau sa zic dar felul in care l-au tratat majoriatea de pe forum m-ar fi facut si pe mine sa nu ma mai intorc... mi se pare din ce in ce mai neprimitor locul asta. Fiti mai chill out si voi, stiu ca suntem toti chitaristi aici si unii se considera mai zei, dar... mie 60% din ideile de threaduri pe care le am nu le postez, ca mi-e frica de raspunsuri, lol, indiferent cat de bun ar fi threadul. Singurele forumuri pe care le-am mai vazut in felul asta sunt ala de la Pure Pwnage unde toata lumea sub 100 posturi e facut n00b din toate partile si i se spune 'go and die', sistemul de commenturi de la youtube, porcaria aia de forum de pe rocktoons, etc.

 

Ma inteleg bine cu majoritatea de aici, dar dupa cum am zis, fiti mai primitori cu nou-veniti.

Link to comment
Share on other sites

Daca cei doi folosesc acelasi computer, atunci ar trebui sa le mearga amandoura sau niciunuia. Sa incerce crazy_guitarist sa se logheze cu contul lui cobain67 de pe compul pe care l-a folosit azi. Poate merge asa. Daca nu, atunci ...

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Guest crazy_guitarist
Imi pare rau sa zic dar felul in care l-au tratat majoriatea de pe forum m-ar fi facut si pe mine sa nu ma mai intorc... mi se pare din ce in ce mai neprimitor locul asta. Fiti mai chill out si voi, stiu ca suntem toti chitaristi aici si unii se considera mai zei, dar... mie 60% din ideile de threaduri pe care le am nu le postez, ca mi-e frica de raspunsuri, lol, indiferent cat de bun ar fi threadul. Singurele forumuri pe care le-am mai vazut in felul asta sunt ala de la Pure Pwnage unde toata lumea sub 100 posturi e facut n00b din toate partile si i se spune 'go and die', sistemul de commenturi de la youtube, porcaria aia de forum de pe rocktoons, etc.

 

Ma inteleg bine cu majoritatea de aici, dar dupa cum am zis, fiti mai primitori cu nou-veniti.

deci sa inteleg ca nu ai [aproape] nimic impotriva lui?

 

fa un screenshot sa vedem despre ce e vorba. Nu am primit alte reclamatii deci e posibil sa fie o problema locala.

 

lasa, a reusit de pe calculatorul meu, nu mai e nevoie... oricum dupa ce a vazut topicul nu o sa mai intre pe forum niciodata, se poate inchide topicul ca practic a ramas fara sens...

 

Daca cei doi folosesc acelasi computer, atunci ar trebui sa le mearga amandoura sau niciunuia. Sa incerce crazy_guitarist sa se logheze cu contul lui cobain67 de pe compul pe care l-a folosit azi. Poate merge asa. Daca nu, atunci ...

 

nu folosim acelasi calculator, fiecare intra pe forumul asta de la el de acasa... da' am mai zis, nu mai intre never oricum...

Edited by crazy_guitarist
Link to comment
Share on other sites

Guest crazy_guitarist

cobain67 primeste warn pentru injurii si limbaj indecent.

 

>ti-am sters/ignorat primul post din topicul respectiv, it would have been your lucky day. iti recomand sa te calmezi macar acum.

 

 

asta ce inseamna?!... daca voi chiar la-ti primi inapoi mai prietenosi decat pana acum si el s-ar decide sa mai intre pe forum, ar avea voie sa posteze/deschida topicuri?!

Link to comment
Share on other sites

Guest crazy_guitarist
Pãi io vad cã deja a(i) deschis un topic. :)

Respectiv ãsta. :)

 

n-am inteles ce vrei sa zici... mai ales partea cu ...a(i) deschis... .

fi si tu mai explicit omule...

Link to comment
Share on other sites

Guest crazy_guitarist
Prea multe coincidente, dom'le...

 

poi avand in vedere ca scriem pe aici impreuna sigur ca apar multe coincidente.

adica nu totul e scris de mine, mai scrie si el de pe contul meu...

cum sa nu apara multe coincidente?!

Edited by crazy_guitarist
Link to comment
Share on other sites

Guest domnul Rig

CLONAREA UMANA ESTE IMPOTRIVA FIRII!!!!!!! VETI ARDE IN IAD!!!!! :)

 

Acuma, on-topic la ce a zis Metabog: ASCII a stupid question, get a stupid ANSI.

Link to comment
Share on other sites

Guest crazy_guitarist
doctor X incearca sa sugereze ca esti o clona... si as cam fi de acord cu el

adica?!... eu nu inteleg chiar nimic, acuma voi aveti ceva impotriva mea pentru ca postez ceea ce postez dupa ce ma "consult" si cu cobain?!

Link to comment
Share on other sites

Guest crazy_guitarist
clona inseamna ca tu nu existi de fapt, ca esti un alt user de-al lui cobain67

adica voi insinuati ca eu sunt cobain67, si doar mi-am facut alt cont ca sa scap de critici sau ce?!

 

apoi stiti ceva, daca e careva de prin baia mare il invit la mine sa ne cunoasca pe amandoi (toata trupa daca vrea), si daca nu e nimeni din baia mare, atunci pur si simplu venim noi la voi in orase sa ne cunoasteti, vreti?!..sa va convingeti si voi, suspiciosilor.

mnah, cine vreasa ne cunoasca?!

Link to comment
Share on other sites

Guest Johnny I

whoa there!!! tocmai ce vorbeam despre felul in care NU trebuie sa iti expui ideile

Link to comment
Share on other sites

Guest crazy_guitarist
Mkay vad ca nu esti cooperant. Fara ajutorul tau (sau al colegului tau) noi nu prea avem ce sa facem.

Discutia cu voi vs restul lumii mutati-o in alta parte. Nu are legatura cu "Forum feedback".

 

Offtopic:

e foarte posibil sa fie clona dar nu sunt 100% sigur.

vrei sa zici ca topicul asta a ajuns demn de desertul nuclear?

dar cat % esti sigur de faza asta cu "clona"?

Edited by crazy_guitarist
Link to comment
Share on other sites

Guest Morgan
Discutia cu voi vs restul lumii mutati-o in alta parte. Nu are legatura cu "Forum feedback".

 

pai... cine sa mute discutia daca nu un admin?! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest crazy_guitarist

cosu, tu poti sterge threadurile inutile nu?! :)

ma refer la asta, in special :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.