www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Al cui e riff-ul?


George
 Share

Recommended Posts

Guest claxonn
hehehe, ia sa vedem cati posteaza in acelasi timp.... cred ca 20 :)

 

I have no f**kin' clue dar de la tine ma astept sa fie Dream Theater.... desi nu-mi suna nicicum piesa. Am nimerit-o? Sau sa fie Malmsteen? Daca nu, baga un hint :)

Edited by claxonn
Link to comment
Share on other sites

Guest Raskolnikov

mai incercati, nu e dream si nici malmsteen, sau poate sa o fi cantat-o si malmsteen? nush, chiar nu am auzit-o de la el

 

Joe Bushtean???? :) never heard of this guy

 

Nu stiu ce formatie sau chitarist dar muzica e de Paganini. Nu?

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Slayer? :)

 

offtopic

Cu POD-ul ce ti l-ai luat ai tras?

 

Nu ii Slayer. Si da cu POD-ul l-am tras. Nush exact cum suna ca pe boxele astea de rahat nu imi dau seama ca lumea. Voi sa imi spuneti ce parere aveti :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ii Slayer. Si da cu POD-ul l-am tras. Nush exact cum suna ca pe boxele astea de rahat nu imi dau seama ca lumea. Voi sa imi spuneti ce parere aveti :)

salut..pai ar mai fi cateva chestii de imbunatatit la tonul asta(ca deh,intotdeauna e loc de mai bine :) )dar pod-ul e marfa..in studio-ul unde am tras era unul si l-am probat cu un fender malmsteen..suna marfa dar nu tocmai pe gustul meu :) am preferat un johnson pe lampi..

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

salut..pai ar mai fi cateva chestii de imbunatatit la tonul asta(ca deh,intotdeauna e loc de mai bine :) )dar pod-ul e marfa..in studio-ul unde am tras era unul si l-am probat cu un fender malmsteen..suna marfa dar nu tocmai pe gustul meu :) am preferat un johnson pe lampi..

 

In principiu il faci sa sune ca ce vrei tu. Acuma na, imi tre cablu midi ca sa il editez ca lumea de pe calc. Si tre sa il aud si pe un amp ca lumea ca sa imi dau seama ce editez acolo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.