www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Al cui e riff-ul?


George
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
stiu ca e varza but err prima data cand il cant, special pt aci :)

 

Vezi ca mai e un riff mai sus la care nu i-am dat de cap inca, daca cumva il ghicesti, poti sa pui tu un riff, daca nu asteapta pana ghicesti, pana atunci nu pune nici-un riff...ca asa incep si eu si pun 7000 de riffuri chiar daca lui colegu nu i-a ghicit nimeni rifful...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest Coffee
Nu ar fi mai indicat prima data sa ghicesti rifful care e pus inaintea ta si dupaia sa pui tu rifful tau daca ai ghicit corect ?

 

Ar fi mai indicat dar mi-se pare mult mai indicat ca dupa o pediada de timp sa continue altcineva. Daca vine cineva si baga nu stiu ce riff pe care nu-l cunoaste nimeni, se inchide threadul ?

Voi scoate rifful, dau un up. :)

Link to comment
Share on other sites

Ar fi mai indicat dar mi-se pare mult mai indicat ca dupa o pediada de timp sa continue altcineva. Daca vine cineva si baga nu stiu ce riff pe care nu-l cunoaste nimeni, se inchide threadul ?

Voi scoate rifful, dau un up. :)

Threadul nu se inchide, si daca nu ma insel era un riff de la un user care doar dupa un an si ceva s-a ghicit.

Si cred ca nici tie nu ti-ar place sa se bage altul cu alt riff pana nu se ghiceste rifful tau.

Link to comment
Share on other sites

Guest Coffee
Threadul nu se inchide, si daca nu ma insel era un riff de la un user care doar dupa un an si ceva s-a ghicit.

Si cred ca nici tie nu ti-ar place sa se bage altul cu alt riff pana nu se ghiceste rifful tau.

 

Principiul topicului era sa ghicesti rifful dinainte ca sa postezi

Exact, asteptam rifful lui Art Vandalay. Este randul lui

Edited by Coffee
Link to comment
Share on other sites

Exact, asteptam rifful lui Art Vandalay. Este randul lui

Nu vreau sa ma cert sau chestii de genul, dar daca domnul Art Vandalay [pe care il respect foarte mult], nu a pus un riff, atunci pune altcineva un riff in locul lui.

Si nu ar fi prima data cand pune cineva un riff in locul la altul, de exemplu eu am pus in locul lui "CorziRupte " [asa imi place sa ii spun lui Dudu].

Link to comment
Share on other sites

Guest Coffee
Nu vreau sa ma cert sau chestii de genul, dar daca domnul Art Vandalay [pe care il respect foarte mult], nu a pus un riff, atunci pune altcineva un riff in locul lui.

Si nu ar fi prima data cand pune cineva un riff in locul la altul, de exemplu eu am pus in locul lui "CorziRupte " [asa imi place sa ii spun lui Dudu].

Nu se cearta nimeni cu nimeni.

Aici e vorba de timp pierdut. Ca posteaza cineva un rif in locul altuia (pt ca a trecut ceva timp si nu a postat) sau ca posteaza cineva un riff peste altu (pt. ca a trecut ceva timp si nu s-a ghicit) este cam acelasi lucru. Se doreste reimprospatarea threadului pt a nu se inchide (la figurat).

Nu stiu de ce vedeti voi o mare diferenta si o incalcare a regulamentului in ce am facut eu si in cealalta situatie un lucru normal.

Edited by Coffee
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.