www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Al cui e riff-ul?


George
 Share

Recommended Posts

Guest claxonn
La ora asta si dupa ceva consum as zice ca seamana cu "AAAAAAAA" de la Lady in Black. Este?

Este! Uriah Heep - Lady In Black!

 

Asta a fost prea rapida. Hai sa vedem daca tot asa de repede o prinzi si p'asta.

riff16.mp3

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn
Poporul a vrut, eu m-am supus.

take_3.mp3

Simplu, nu?

Mai, cred ca am ascultat aseara de vre-o 50 de ori pasajul tau si mi se pare cat se poate de cunoscut.. insa nu o prind. Sperand ca azi va ghici cineva, am renuntat dar acum vad ca nu a raspuns nimeni.

 

Cred ca ar fi un moment bun pentru HINT NO.1

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn
Mai, cred ca am ascultat aseara de vre-o 50 de ori pasajul tau si mi se pare cat se poate de cunoscut.. insa nu o prind. Sperand ca azi va ghici cineva, am renuntat dar acum vad ca nu a raspuns nimeni.

 

Cred ca ar fi un moment bun pentru HINT NO.1

 

UP! ALOO! UP UP! HINT NO. 1! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn
Claxoanne, din cate stiu Geologu nu are acces la RGC momentan... Pune tu un alt riff daca tii neaparat. :)

Banuiesc ca plecat.. nu?

 

 

m-as risca cu un riff (e pregatit deja) dar se pare ca nu merge upload-u. O sa mai incer deseara daca nu se baga altul sau nu intra geologu.

Edited by claxonn
Link to comment
Share on other sites

Cumva Tiamat cu "Do You Dream of Me". Daca da, tempoul la piesa originala (pe albumul de studio) e ceva mai alert, in schimb cu celelalte te-ai apropiat destul de mult, brava!

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn
Cumva Tiamat cu "Do You Dream of Me". Daca da, tempoul la piesa originala (pe albumul de studio) e ceva mai alert, in schimb cu celelalte te-ai apropiat destul de mult, brava!

 

Aia-i piesa! Tempo-ul l-am luat dupa o tabulatura, acum cat de exacta o fi tabulatura aia... nu stiu sa-ti zic.

Link to comment
Share on other sites

Sa puna altcineva ca nu am cu ce sa inregistrez... deocamdata. Claxoane daca esti pe faza, pune tu ceva, topicul asta e in viata in mare parte prin contributia ta asa ca... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.