www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

vand doze DiMarzio Evolution+alte scule


slasshh
 Share

Recommended Posts

Guest Sheriff

Interesant. Cam ce chitare ai putea sa aduci? Daca s-ar putea un "price quote" pt un Ibanez RG1527 as fi recunoscator, desi nu stiu cand o sa am banii, ar fi macar interesant sa stiu cat mai am de strans :)

Multumiri anticipate.

Link to comment
Share on other sites

Te rog sa pui pretul pentru dimarzio evolution...

11319[/snapback]

pretul la DiMarzio evolution este de 110$ bucata. nu adaug mare lucru, o sa vezi pe cutie ca scrie pretul de 100$ bucata. ideea e ca sunt doua, una pentru bridge si una pentru neck, sinu le dau decat impreuna.doar cu una nici chitara nu o sa sune prea bine, asa ca le dau la set.

Link to comment
Share on other sites

Nu cele de bass, cele de chitara cred ca-l interesau. Adica - HZ-1 -> HZ-4.

11395[/snapback]

aratati-mi si mie un site unde pot sa gasesc HZ-1 HZ-4 ca sa-mi fac si eu o idee

merci.

 

a! si dozele Dimarzio nu le mai dau cu 110$, le dau cu 100$ ca tocmai le-am primit si mi-a mai scazut din pret persoana care mi le aduce.noi noute, made in usa, bridge si neck

Link to comment
Share on other sites

nope, astea sunt preturi grase, le aduc din afara fara vama fara nimic sub 70$ bucata... si din moment ce tot dau o raita prin austria prin august... ma gandeam doar sa vad daca e mai convenabil de aici

11641[/snapback]

 

si de unde le iei tu cu 70$ bucata din austria? ca eu in ermania le-am gasit cu 100euro de exemplu

Link to comment
Share on other sites

24.5 mil ROL pt 1527. Fara transport si alte alea.

12085[/snapback]

 

Ninjutsule, de unde dreaq scotzi tu pretzurile astea??? Nu ca ar fi mici, dimpotriva :)

Io-te:

 

"Ibanez RG-1527 RB

(7 String Guitar: Royal Blue + Case)

PRICE DETAILS

Listprice : USD 1219.21

Our Price : USD 654.95

Found a lower price for this item ? Let us know ! "

 

La care se mai adauga 108 USD transport pana la Romanica.

Restu' (vama si alte alea :) ), fiecare cum poate

 

Lordule, mai jos de atat nu cred c-o gasesti decat SH.

Link to comment
Share on other sites

dozele DiMarzio nu la mai dau cu 110, le dau cu 100; pe viitor aduc cu 90$ si eu, ca am gasit o varianta mai ieftina, dar le iau doar pe comanda. oricum, dozele pe care le-am adus s-au dat ca painea calda. mai am doar un evolution bridge la 100$ (tot sigilat) si cam asta e.

in al doilea rand, 24 milioane (adica 815) cat a cerut ninja pe RG1527 chitara nu mi se pare deloc mult vazand chiar pretul ala de 655$ (si nu toata lumea cumpara de la cel mai ieftin magazin din sua).Lord, gandeste-te ca daca o s-o vezi la vreun magazin din romania probabil c-o s-o vezi la pretul de lista.mai e transport, vama, plus un comision al celui care o aduce;gandeste-te ca ala care aduce trebuie sa o cumpere el intai, cu toate riscurile aferente si apoi s-o aduca aici.

daca cineva e totusi interesat si de boss gt-6...

Link to comment
Share on other sites

dozele DiMarzio nu la mai dau cu 110, le dau cu 100; pe viitor aduc cu 90$ si eu, ca am gasit o varianta mai ieftina, dar le iau doar pe comanda. oricum, dozele pe care le-am adus s-au dat ca painea calda. mai am doar un evolution bridge la 100$ (tot sigilat) si cam asta e.

in al doilea rand, 24 milioane (adica 815) cat a cerut ninja pe RG1527 chitara nu mi se pare deloc mult vazand chiar pretul ala de 655$ (si nu toata lumea cumpara de la cel mai ieftin magazin din sua).Lord, gandeste-te ca daca o s-o vezi la vreun magazin din romania probabil c-o s-o vezi la pretul de lista.mai e transport, vama, plus un comision al celui care o aduce;gandeste-te ca ala care aduce trebuie sa o cumpere el intai, cu toate riscurile aferente si apoi s-o aduca aici.

daca cineva e totusi interesat si de boss gt-6...

12090[/snapback]

 

 

slasshh, ai sa razi dar pretul ala nu e in SUA ci in Europa... este in Belgia si de acolo mi-am luat si eu chitara ... d-aia stiu cat e si transportul si tot restul

 

Bafta

 

Lordule, poti sa-ncerci s-o cumperi si tu on-line (daca ai curaj on-line, fara probatelea :) )

Link to comment
Share on other sites

zi-mi si mie site-ul belgian unde gasesc chitara aia.in sua n-am gasit-o.sunt mai ieftine chitarile in belgia ca in sua?

gt-6 il dau cu 380 de euro.shtiu ca e cam sus, dar il dau.l-am pus cu 380 aici poate il dau mai repede, dar il dau oricum cuiva cu 400 doar ca trebe sa mai ashtept banii de la el. nu ma intereseaza GT3-ul.m-ar fi interesat un GT-8 :)

Link to comment
Share on other sites

zi-mi si mie site-ul belgian unde gasesc chitara aia.in sua n-am gasit-o.sunt mai ieftine chitarile in belgia ca in sua?

gt-6 il dau cu 380 de euro.shtiu ca e cam sus, dar il dau.l-am pus cu 380 aici poate il dau mai repede, dar il dau oricum cuiva cu 400 doar ca trebe sa mai ashtept banii de la el. nu ma intereseaza GT3-ul.m-ar  fi interesat un GT-8  :)

12109[/snapback]

 

 

www.guitarbargains.com

si uite-te si la Boss... ca o sa vezi de ce te-am intrebat eu ultimul pret...

Link to comment
Share on other sites

m-am uitat pe site-ul ala, dar n-am gasit Boss-ul GT6.da-mi un link direct catre boss gt6 sa vad.merci

12128[/snapback]

 

intri pe search (al doilea tab de sus) si-i dai boss.

o sa-ti dea o lista cu Roland/BOSS gasita pe un alt site, care este tot al lor - parca keyboards.com

il gasesti usor. belgienii astia au preturi imbatabile, cel putin la chitare. si din cate am vazut si la alte scule. uite-te de curiozitate si la GT8.

Link to comment
Share on other sites

intri pe search (al doilea tab de sus) si-i dai boss.

o sa-ti dea o lista cu Roland/BOSS gasita pe un alt site, care este tot al lor - parca keyboards.com

il gasesti usor. belgienii astia au preturi imbatabile, cel putin la chitare. si din cate am vazut si la alte scule. uite-te de curiozitate si la GT8.

12132[/snapback]

pe prima pagina cand intru si ma pune sa aleg tara de unde vrea, aleg belgia?

ca am ales belgia, dar apoi nu am gasit nici un search p-acolo.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.