www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cintari Live In Frankie Caffe -Evenimente Sustinute De Viotubeamp


viobio
 Share

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

A fost o seara incredibila!

La cat de lejer este sa ajungi la evenimentele organizate de Adi si Vio ma mir ca nu prea gasesti "comunitari chitaristi romanesti" la locul faptei. Pacat! In rest se regleaza floyd-uri din tastatura, se dau lectii de design dar nu se poate inlocui un potentiometru f***t (dar se lipeste eticheta pe interior) si alte asemenea eroisme.

Sau poate va afisati in public ca spectatori numai daca sunteti platiti? :)))

Link to comment
Share on other sites

17.11.2014

 

Marius Rosiu

Invitat Valeriu Nastasescu

 

 

 

A fost o seara incredibila!

La cat de lejer este sa ajungi la evenimentele organizate de Adi si Vio ma mir ca nu prea gasesti "comunitari chitaristi romanesti" la locul faptei. Pacat! In rest se regleaza floyd-uri din tastatura, se dau lectii de design dar nu se poate inlocui un potentiometru f***t (dar se lipeste eticheta pe interior) si alte asemenea eroisme.

Sau poate va afisati in public ca spectatori numai daca sunteti platiti? :)))

A fost cea mai tare cintare de anul asta!!! George Baicea ,Rasvan Catalin(Blindu) si noul tobosar(scuze ,nu am retinut numele) fac show,gasca este de zile mari,se aude de departe ca sunt muzicieni de prima mana.

Am ascultat blues asa cum se cinta in SUA.

Felicitari baieti!!!

 

 

 

 

 

post-7787-0-79317700-1415695923_thumb.jpg

Edited by viobio
Link to comment
Share on other sites

15.11.2014

Marius Rosiu

Invitat Valeriu NastasescuA fost cea mai tare cintare de anul asta!!! George Baicea ,Rasvan Catalin(Blindu) si noul tobosar(scuze ,nu am retinut numele) fac show,gasca este de zile mari,se aude de departe ca sunt muzicieni de prima mana.

Am ascultat blues asa cum se cinta in SUA.

Felicitari baieti!!!

attachicon.gif.pagespeed.ce.hPGJFKgqtP.g10342880_845201095530871_8162416735422223041_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.