www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Material pentru album tras la prima


Guest Piu Piu
 Share

Recommended Posts

Super.. toate piesele ... FELICITARI!!! .. 6 si 7 pe gustul meu, dar asta nu inseamna ca celelalte nu sunt piese foarte bune. Succes.. sper sa gasesti o casa de discuri dispusa sa ....

 

Desigur sunt si eu curios ce se afla in spatele acestui Piu Piu... ar fi pacat sa nu stim.. mult prea multe campuri libere in profilul tau :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Piu Piu

Foarte tare ! Chiar imi place, chiar e muzica nu carnataraie pe chitara. Clapa ai facut-o tot tu ? Adica e clapa pe buna sau e comp ? Felicitari ! :)

 

Clapele sunt trase pe bune, nu a fost folosit calculatorul pentru nici o piesa

Link to comment
Share on other sites

Guest Piu Piu

Foarte frumos! Felicitari! Prezinta-te si colegilor tai acum.. sa stim cum te-ai format.. :)

Am studiat chitara singur.nu am avut niciodata profesor si nu am studiat tehnica nici unui chitarist cunoscut.Din '97 nu mai studiez si cint ocazional din amintiri.Materialul afost inregistrat acum 4 ani in joaca fara accesorii spectaculoase si chiar am tras chitara din prima fara lipituri fara comp.direct in studio korg D12.Singurul lucru ''sintetic'' a fost masina de ritm.Chestia cu albumul a fost o gluma iar tot ce am inregistrat a fost sa-mi demonstrez mie ca inca mai pot cinta si ca am un potential mai bun decit altii de ''firma''.Muzica pe care am ascultat-o [din 97 nu mai ascult nimic] a fost cea plina de melodicitate si continut.Niciodata nu am ascultat rautati si nu voi agrea niciodata genul respectiv.

Multumesc tuturor tuturor pentru aprecieri .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.