www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Prima Mea Improvizatie La 10 Ani Refacuta Dupa Sfaturile Voastre


florin_cerbu
 Share

Recommended Posts

Foarte bine dar ce nu inteleg eu de ce scrii la titlu " la 10 ani " . Da , pentru varsta ta e chiar foarte bine , dar nu stiu , imi suna a lauda de sine.. In fine , suntem aici pentru chitara nu pentru altceva.

 

O intrebare , ai avut profesor de chitara ? Doar curiozitate ! In rest super fain !

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Foarte bine dar ce nu inteleg eu de ce scrii la titlu " la 10 ani " . Da , pentru varsta ta e chiar foarte bine , dar nu stiu , imi suna a lauda de sine..

 

Probabil tatăl lui o fi fost implicat în deschiderea topicului ... Dacă mă gândesc bine, eu, în locul lui, aş fi pus şi în priză titlul, să beculească cu neon, dacă al mic al meu cânta aşa la 10 ani :)

 

Mişto !

 

.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Intr-adevar , nu Andrei a deschis topicul ci eu ( tatal lui ) si nu fac asta ca sa ma laud cu ceva neaparat ci sa invatam cate ceva de la cei care chiar stiu sa cante la chitara . Asta mic nu este Mozart dar ii place sa cocheteze cu improvizatia chiar daca poate sa o faca doar in Am si asta doar pt ca ii place mult Gary Moore .

 

misto, felicitari.

ala e un start YM?

Da ...este un YM

Link to comment
Share on other sites

Foarte fain este pe drumul cel bun !

.Am revazut acest video cu bucurie caci iata totusi mai vin chitaristi din spate !

Data trecuta nu am ajuns sa scriu un review deoarece oana am reusit sa ma inscriu a disparut topicul apoi am fost chemat la o urgenta dupa care m-am luat cu altele .

 

Mai mare chitara decat el !

Felicitari !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.