www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Infromatii Pentru Un Viitor Proiect


Vlad H.

Recommended Posts

hmm...interesanta idee..dar eu de ex daca vreau sa fac si o gaura pt a pune switchul sus sa zicem..cum e tipic explorer..va fi cam greu...dar sa zicem...m-ai putea ajuta cu ceva mai detaliat?? am facut rost pana la ruma de schema pentruc htiara de pe un post de pe aici...si sunt indecis daca sa puns witchul sus sau sa il pun langa butoane...adica daca as ptuea l-as pune sus..dar nu vad cum sa dau gaura...

Link to comment
Share on other sites

Păi în schemă nu scrie cum se dă și gaura? Ar trebui să fie un canal similar cu cel de la LP (care nu poți spune că nu știi cum se face, tocmai ți-a fost oferit un build log pas cu pas). Evident e mai ușor să pui switch-ul în cavitatea pot-urilor, și e o poziție mai ergonomică IMO.

Link to comment
Share on other sites

ar nu vad cum sa dau gaura...

Fix la fel... Gaura cu freza pentru switch, si firul ajunge in cavitatea potentiometrelor prin canal (cum am spus si in ultimul post). Iti trebuie freze de dimensiuni diferite si forme (nu o sa tai cavitatile si canalele cu aceiasi chestie).

Link to comment
Share on other sites

stiu ca am anumite raspunsuri..dar pur si simplu nu inteleg un lucru...sau is limitat dwe imaginatie...app..

 

Are cnv sa imi dea pe pm un contact pentru fiveseven..

 

sau daca citesti da-mi un PM cu numarul tau...sau pe mess la id contele_demontecristo

 

Vreau sa vorbesc cu tine.:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.