www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

VIDEOCLIP & INTERVIU DODIEZ


pixy
 Share

Recommended Posts

Maine 14 august avetzi ocazia sa vizionati in premiera primul videoclip DodieZ, in cadrul emisiunii Rockada pe TVKlumea de la ora 22.00. Este unul dintre cele mai moderne si dinamice videoclipuri pe genul metal facute in Romania; eu zic ca merita sa aruncati un ochi :) .

 

de marti va fi disponibil si pe pagina myspace a trupei www.myspace.com/dodiez :)

 

pina atunci puteti vedea niste poze extrase din clip la adresa: http://www.metalfan.ro/forum/viewtopic.php...11&start=25

 

astept comentarii :)

post-259-1155468496_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

dintotdeuna :):) (cel putin eu nu stiu sa fi intrerupt emisiunea asta vreodata din 98 sau cand a aparut pina acum)

Hai ma nene ca de cand asteptam acest EP.Felicitari pentru ca ati reusit.Ahh btw pixy shtii unde se duce un exemplar da?PACE!

Link to comment
Share on other sites

e pe Atomic sau pe TV KLUMEA? ca eu stiam ca rockada e pe tv klumea si eu nu prind :)

e acelasi post tv. inainte ii ziceau atomic tv k lumea , acu nush care din sigle a ramas. am vbit cu cineva din timisoara si se plangea ca furzinorul principal de cablu a scos din grila de programe atomicu(tv k lumea) :) ( inca o emisiune de rock taiata in felu asta)

 

 

e PE TV K LUMEA, habar n-aveam cu redenumirile astea!!! deci e postul ala veki care avea rockada inca din 98.

 

 

(eroare din cauza netului nu-mi posta si deodata mi-a pus dupla clickuri succesive acelashi rand )

Edited by pixy
Link to comment
Share on other sites

e acelasi post tv. inainte ii ziceau atomic tv k lumea , acu nush care din sigle a ramas. am vbit cu cineva din timisoara si se plangea ca furzinorul principal de cablu a scos din grila de programe atomicu(tv k lumea) :) ( inca o emisiune de rock taiata in felu asta)

 

da frate, io am de la astral cablu si nu mai prind tv k lumea ... in schimb au bagat Utv care baga clipuri cu tokio hotel :)

Link to comment
Share on other sites

Guest miriapod

arata bine capturile alea, pare profesionista chestia, sa va traiasca :)

 

btw eu am tot astral si prind si tv klumea (hurray :)) si mai prind cu purici o chestie numita atomic, dar n-am avut niciodata rabdare sa vad exact ce-i cu ea.

Link to comment
Share on other sites

arata bine capturile alea, pare profesionista chestia, sa va traiasca :)

 

mersi frumos, nu e doar o iluzie chiar a ieshit destul de profi si de "vestic" :) .astept cu nerabdare feedbacks de la cei care il vor vedea :)

 

pt cei care nu au apucat sa vada topiku repet, astazi(mai exact peste 10 ore ) pot vedea in premiera la TV K LUMEA emiusiune cu DODIEZ, in care se va difuza in premiera videoclipul si va fi interviul de rigoare.

 

 

 

promopic.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.