www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sala De Repetitii Bucuresti


thebluefalcon
 Share

Recommended Posts

Cam ce sali de repetitii sunt in Bucuresti? M-am uitat pe sectiunea dedicata, am gasit cateva, dar inca nu sunt lamurit. Voi unde repetati? Asta pe de-o parte.

 

Si pe de alta parte, m-ar interesa daca stiti vreun spatiu izolat fonic de inchiriat ( sau doar izolat, departe de oameni pe care i-ar putea deranja zgomotul ); ma gandesc ca varianta asta este mai ieftina decat o sala, si e de luat in considerare.

Link to comment
Share on other sites

 

Da, ai mai facut un vizitator acolo. Daca tipul a intrebat de sala in Bucuresti, nu e logic ca tot in Bucuresti vrea si spatiul izolat?

"Be more specific"... asta e ca si cum daca n-ar scrie pe eticheta de la cuie "A nu se baga in priza", tu ai baga cuiul in priza si, in caz ca nu mierlesti, te-ai duce la magazin sa le faci alora scandal. "Ba, sa fiti ai dracu cu cuiele voastre! Am bagat unu' in priza si m-am curentat!".

Edited by Ironside
Link to comment
Share on other sites

Cam ce sali de repetitii sunt in Bucuresti? M-am uitat pe sectiunea dedicata, am gasit cateva, dar inca nu sunt lamurit. Voi unde repetati? Asta pe de-o parte.

 

Si pe de alta parte, m-ar interesa daca stiti vreun spatiu izolat fonic de inchiriat ( sau doar izolat, departe de oameni pe care i-ar putea deranja zgomotul ); ma gandesc ca varianta asta este mai ieftina decat o sala, si e de luat in considerare.

 

Scuza-ma, dar imi este greu sa inteleg cu ce anume nu esti lamurit... Sunt 6 pagini la mica publicitate, hai sa zicem ca 2 ar fi de actualitate. Majoritatea salilor au poze, dai un telefon, vorbesti cu oamenii, te duci, vezi, iti place stai, nu-ti place, pleci.

Pentru a doua parte, exista sectiunea "studiouri". Adica nu stiu de ce ai vrea un spatiu izolat/tratat doar ca sa repeti, probabil ca te gandesti pentru inregistrat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.