www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ce Pret Sa Pun ?!


Guest bogdan.min
 Share

Pret  

6 members have voted

  1. 1. Chitara ESP EX-50, 2009, vopseaua dusa pe la colturi, efect Zoom 707II care merge doar pe baterii, pret ?



Recommended Posts

Guest bogdan.min

Doresc sa vand Chitara ESP EX-50(are vopseaua dusa pe la colturi) si efect ZOOM 707II care nu merge decat pe baterii (includ si 4 acumulatori daca e nevoie si incarcator de baterii). Eventual as schimba pt un bass cam la acelasi pret. Revin cu poze.

Link to comment
Share on other sites

Doresc sa vand Chitara ESP EX-50(are vopseaua dusa pe la colturi) si efect ZOOM 707II care nu merge decat pe baterii (includ si 4 acumulatori daca e nevoie si incarcator de baterii). Eventual as schimba pt un bass cam la acelasi pret. Revin cu poze.

http://www.zoom.co.jp/download/E_707II.pdf

 

Este un procesor foarte bun chiar daca este cu o generatie sub G1,G2 ...GN

 

Se alimenteaza si cu adaptor extern ...9V .

 

Chitara cu vopseaua dusa pe colturi se cheama Vintage ..asa ca petul poate fi si mai mai mare decat la una noua daca are toate OK.

 

In cazul instrumentelor bune pretul poate creste .

 

ESP ..$259.00 pe Amazon ...cica "..save $110....Only 1 left in stock--order soon.""

 

Iar Zoom 707 aprox $100

 

 

Chitara ESP EX-50, 2009, vopseaua dusa pe la colturi, efect Zoom 707II care merge doar pe baterii, pret ?

1100

1000

900

800

700

 

$ ,Euro , Lei ?

 

ESP LTD EX50 Electric Guitar (Black)

by ESP

Used - Very Good

$1,575.00 + $12.49shipping

 

Consignatie nu exista pe la voi ?

Edited by karpi
Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan.min

 

@karpi vorbesc in Lei, chitara e foarte buna, procesorul e ok , dar trebuiesc facute tonuri calumea, e greu sa faci ceva distorsion care sa nu sune murdar, noise gate-ul e slab, nu merge cu adaptor extern din nu stiu ce motiv, ca am incercat si eu cu unul de 9V, dar nu ar fi problema ca dau si un set de 4 acumulatori + incarcator, ideea e ca eu n-as vrea mai putin de 850 de lei pe amandoua, desi si asa mi se pare un pic cam putin ....chitara noua e acum 1175 de lei si efectul vreo 400 din care hai sa zic ca scad 100 pentru ca nu merge cu adaptor, nu e un mare dezavantaj asta

 

Link to comment
Share on other sites

bogdane, tu poti sa ceri cat vrei, treaba e cat iei...asteptarile tale sunt prea mari. pt scule low end, ca noi daca le vinzi, sa iei jumatate din cat ai dat pe ele e mare lucru. in general banii dati pe astfel de scule noi sunt ca si aruncati pe fereastra, nu prea mai recuperezi ceva. eu zic ca cel putin efectul ala sa il dai la oricat ai oferta, mai ales in conditiile date. bafta

Edited by barbarossa
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.