www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

RGC-isti din IASI


rebiga mihai
 Share

Recommended Posts

sunt de destul de mult timp pe forum, dar n-am vazut topicul, ar trebui sa-mi fie rusine. :) . btw sunt si io tot din iasi :( , dar nu cant la chitara din pacate :)

 

Blackyyyy B) lasa bah, canti la clape ;) e bine si-asha.

App Ursake ramane in renovare inca vre-o saptamana juma' da se pot face cereri.Careva din Whirlwind sau Skepsis peaici ? Vreau sa stiu daca se vine cu propriul echipament sau au ei acolo. Pufyyyyyyyyyyy raspundeee :))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
deci cine a fost pe 22 (duminica) la rock in iasi ? ...vreau si eu sa stiu ce a fost asha de nashpa cand a cantat datora, ca din ce am auzit pe alte forumuri minune mai mult au fost certuri din cauza unor dispute mai vechi si faptul ca nu se auzea bassul, vreau niste pareri concrete si neutre :-??

 

 

Pai eu am fost si nah...o fost frumos, baietii s-au descurcat exceptional. cred...

 

 

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Guest beherit

Salutare lume... Nu sunt bashinas din Iasi da mai raman peaici o perioada.... Poate facem vro intalnire la o bere 2 3....Btw mai exista CP ca de fiecare data cand am trecut peacolo anu asta era inchis :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest B0gdan

Sa traiti! Eu nu-s din Iasi,sunt din Roman,dar peste cateva luni voi fi student in Iasi.In fine.Saptamana viitoare vin in Iasi,ca sa-mi depun dosarul,si pe langa asta,as vrea sa-mi cumpar un arc pentru tremolo,la chitara bineinteles :) .Stiti unde as putea gasi? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest EldesT

Shi eu is din Iasi.... :) nici nu credeam k va fi un topic pe seama asta :)

Edited by EldesT
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 9 months later...
ac/dc nu cred ca ar fi cantat in iasi. Nu cred ca este infrastructura necesara pentru a sustine un asa concert.

http://en.wikipedia.org/wiki/Emil_Alexandrescu_Stadium

 

cu putin efort eu zic ca se putea organiza ceva acolo, vad ca are si piste din alea de atletism, deci mai mult loc pt oameni pe "gazon" :)

 

oricum sunt aproape sigur ca o sa vina cand o sa fie terminat Lia Manoliu

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.