www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand orice fel de scule si accesorii de chitara la preturi avantajoase


Guest VanzatorulDeScule
 Share

Recommended Posts

Guest VanzatorulDeScule

Vand orice fel de scule si accesorii de chitara la preturi avantajoase. Pentru contact lasati mesaj pe topic

Link to comment
Share on other sites

Guest Seraph

ma intereseaza si pe mine o oferta de procesoare (noi sau sh, dar in stare cat mai buna :)) pana in vro 200-250 euro

Link to comment
Share on other sites

Guest VanzatorulDeScule

Id-ul meu de mess este alex_c_84. Acolo putem vorbi. Imi ziceti exact ce vreti denumirea sau ce va intereseaza si eu va pot oferi un pret si un timp pentru cerinta voastra. Mercic frumos. In principiu pot sa aduc cam orice. Mai ales ce s-a scris aici. Dar cel mai bine vorbim pe mess. Zbye.

 

Pot sa aduc si dunlop formula65 si toc ptr procesor depinde ce procesor. Cel mai bine vorbim pe mess.

Link to comment
Share on other sites

Guest VanzatorulDeScule

Scuza-ma am sa vorbesc la vedere nu e o problema. Nu este o problema asta. Am dat id-ul pentru a se vorbi mai multe detalii in mod direct. Spor la treaba si astept cereri.

Link to comment
Share on other sites

Guest VanzatorulDeScule

Pentru acel warlock Se percep taxe suplimentare pentru transport. O pot aduce la pretul de 450 de dolari.

Link to comment
Share on other sites

Guest VanzatorulDeScule

Iti pot aduce digitech whammy la pretul de 260$.

 

Pentru mai multe detalli putem vorbi si pe mess.

Link to comment
Share on other sites

Guest VanzatorulDeScule

Ma pregatesc sa fac deja o comanda la omul meu din state. Asa ca ar fi bine sa va grabiti cu produsele. Transportul dureaza in jur de 10-14 zile.

Link to comment
Share on other sites

Sunt din Bucuresti. Pentru produsele mai scumpe de 150$ cer avans jumate din suma. Nu pot sa trimit scule in tara deocamdata. Ar fi indicat sa vina cineva sa le ia. Sau as putea sa le trimit printr-o firma de curierat numai ca transportul va fi platit suplimentar de cumparator.

Link to comment
Share on other sites

Am facut o clona pentru simplul fapt ca nu voiam sa amestec posturile intre ele. Plus ca majoritatea discutiilor legate de pret si de conditiile dealurilor le port pe messenger. Daca va convine e ok plus ca imi era mult mai usor ca si cunoscut sa fac aceste dealuri. Am vrut sa pastrez o oarecare anonimitate pe forum pentru a nu se crea intelesul unei afaceri de proportii.

Link to comment
Share on other sites

Pentru laney Vc-15 110 pot sa il aduc in tara la 710 $.

Surprinzator nu-mi dau seama de ce asa scump. Pe net l-am gasit la 570$ iar cu tot cu taxe si adaos si transport ajunge la 710.

 

Pentru dozele Lindy Fralin ar fi bine sa-mi spuneti un model exact de strat? humbucker?

Spre exemplu un Set de strat de 3 doze care am vazut ca e 220$ aici ajunge la 270$.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.