www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ce Melodie Este ? Stiu Doar Inceputul La Chitara .


Guest
 Share

Recommended Posts

Guest OratioMentis

Va purtati ca niste persoane needucate! Oratio, daca vezi ca nu vrea sa inteleaga ci are doar chef de scandal ca sa arate cat e el de tare, lasa-l. Oamenii cu idei fixe si mai ales cei care vor sa arate ca indiferent de situatie ei au dreptate si ca ei sunt cei mai... trebuie lasati singuri! Daca il lasam pe Calin sa isi exprime frustrarile aici si nimeni nu ii da nici o replica, se va plictisi si cu siguranta ne va lasa in pace.

 

Ai dreptate.

Sa ne retragem, deci, avem si altele mai bune de facut.

Merci :)

Link to comment
Share on other sites

Eram sigur ca in curand va mai comenta cineva , trecuse prea mult timp . Oricum apreciez revenirea pe acest thread a domnului " Am plecat de acasa si mi-am mutilat pisica " , ma refer la DraculVaDomni . :) Am tras si eu o ocheada pe profilul tau de Myspace .

 

 

Now serious , you really got a problem , dude .

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Eram sigur ca in curand va mai comenta cineva , trecuse prea mult timp . Oricum apreciez revenirea pe acest thread a domnului " Am plecat de acasa si mi-am mutilat pisica " , ma refer la DraculVaDomni . :) Am tras si eu o ocheada pe profilul tau de Myspace .

 

 

Now serious , you really got a problem , dude .

 

Daca tot te-ai uitat la poze, citeste si ce am scris in description :)

 

Pisica aia are 14 ani de-ai nostri, nu i-as face nici-odata nimic.

Defapt pisica nici nu a fost vatamata cand am facut pozele, ca eu ma jucam cu (virgula) cutitul unui prieten si pisica a venit la mine si am spus sa trag 2-3 poze cu matza tinand cutitul la gatul ei :lol:

Deci, ai pierdut :)

 

P.s. normal ca lumea iti comenteaza, ca dupa ce lumea iti ghiceste piesa nici macar un multumesc nu spui, ba mai comentezi ca vai ca am interpretat bine bucata ce am inregistrato eu lol...

 

Esti lame :D

 

I”m out, ma duc sa cant la chitara, am alte treburi mai importante de facut decat sa ma cert cu tine cum faci tu, cu intregul forum ;)

Edited by DraculVaDomni
Link to comment
Share on other sites

Deci... lumea nu a ghicit melodia , eu am postat-o pe cea corecta pana la urma .

 

Si daca ma uitam la descrieri , cu ce m-ar fi ajutat ? :)) Scrie " Me and my cat " si la alta " Don't ask " , asta explica totul :) .

 

" pisica a venit la mine si am spus sa trag 2-3 poze cu matza tinand cutitul la gatul ei :lol: " . Aaa.. ai facut-o asa ... just for fun ;) . Oricum , ma sperii .

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Tot sunt curios cine ţi-e profesor şi ce părere are despre ce-ai scris tu pe topicul ăsta... şi de faza cu "fredonatul în scris"... Că văd că nu te laşi...

 

Uite, în caz că nu te-ai prins, eu am scris acest post în şoaptă...;)

Edited by ramurel
Link to comment
Share on other sites

Chiar nu ma prinsesem ... dar daca tot ai zis ... parca trebuia putiiinn mai incet ;) .

 

Nu ma las ? Pai normal ca nu ma las , daca ei nu au dreptate si inca persista . Mai era un Don Corleone pe forum cu o postare mai veche si spunea ceva de genu : daca un user spune asa , poate are probleme , dar daca mai multi spun , inseamna ca tu esti de vina .

Poate da , dar nu si pe acest forum , in care userii se apara fara mila :)) , ca sa zic asa . Cum am scris si mai sus , nu este nevoie se repet postarea . Ideea e ca daca aici un " veteran ";) vine si spune " ROSU ESTE NEGRU " ceilalti imediat dupa el " DA ROSU ESTE NEGRU ! ARE DREPTATE ! " .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.