www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu forumisti


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bai, da poze cu Adina de ce nu bagi ma, a? ce fel de discriminare e asta?

-POZE CU FORUMISTI-

adina nu-i forumist din cate stiu io...

Link to comment
Share on other sites

Discriminare fata de elementul feminin, d'oh :)

 

Si ca sa fiu on-topic, eu pe la munte vara asta - tot Piatra Craiului, am 'parazitat' o tabara de training la care participa si o amica buna (nu d-soara din imagine), primind mancare si acoperis deasupra capului pe gratis :) rock, nu? :)

IM000934.jpg

Edited by cearny
Link to comment
Share on other sites

reformulez, dude

de ce in pozele postate de tine nu apare si adina? pe vlad il vad, pe john il vad, pe tine te vad bine-mersi . dar lipseste elementul feminin :) ce fel de discriminare e asta?

cucu...e si adina p-acolo...mai izolata :) ...prefa-te ca o vezi

Link to comment
Share on other sites

eu cred ca toti de aici nu aveti pic de umor

bine ca-l ai doar dumneata ......... :)

 

si ps: ori ii place la okiu maro ori face katerinca proasta. a 2 varianta e chiar penibila,iar prima........................... deci, lamureste-ne!

 

am mai facut rost de poze din acelasi ultim concert (sper ca nu m-am exprimat cu curu :))

speram ca nici abuser sa n-o faca! :( (desi cu poza cu halford e cel putin freaky... :) )

Edited by pixy
Link to comment
Share on other sites

Da e clar,

inca un loc pe care o sa-l parasesc cu placere.

 

dmc de unde ai tras tu concluzia asta?

pixy e bine ca inca il am pentru ca romanii parca au luat-o razna.Cat despre presupunerile voastre v-ati dori voi macar 15% din gagicile mele si o spun cu mandrie.

Pe thread-ul cu: dati-va mari..a fost o gluma cum si voi a-ti pus poze cu toate tigancile eu am pus cu Rob Halford... sa mai destind atmosfera.

In fotografiile de aici.. de asemenea.. ce nu intelegeti sunteti batuti in cap?

priviti intai poza cu mine in laborator cititi ce scire si pe urma poza cu steve vai.. si cititi...

in ultima e un colaj cu rob halford pe post de unchi.. daca o sa fiti atenti scrie numele meu complet iar numele personajului mai important scur: Rob ca si cum ar fi mai de mica importanta...

..oricum cu fazele aste-a mi-ati demonstrat ca sunteti niste mari trante. Nu am invatat nimic nou de la voi si nu sunteti decat niste darmati cu pretentii de copchii deshtepti.Binenteles nu se aplica pentru toti de aici. Nu stiti decat sa jigniti si nu va scapa orice ocazie sa faceti asta. Practic de asta se duce societatea romaneasca de rapa in loc sa consolidati ceva nu stiti decat sa criticati sa aruncati cu noroi... e ca la concertele romanesti unde toata lumea huiduie si comenteaza...dupa conerte dau sfaturi si trag concluzii dar majoritatea abia stiu sa tina chitara in mana.. cam asa se aplica..spiritul dusmanos si carcotas...

hai salut si pentru voi: grow up ... poate si la minte...

Edited by Abuser
Link to comment
Share on other sites

daca 2 iti zic ca esti beat te duci si te culci.

 

...nu daca sunt mai beti ca tine..incerci sa ai grija de ei...

Edited by Abuser
Link to comment
Share on other sites

abuser frate...ai probleme serioase. n-o lua in nume de rau da asa ceva nu prea se intampla p-aici pe forum - sa intre unu sa arunce cu critici in toata lumea, sa faca pe desteptu si dupaia tot el sa fie victima...si lasa dreq faza cu "mentalitate de roman" ca e doar o idee preconceputa rasuflata de mult; cel putin asa imi place sa cred...si nu cred ca umoru' nostru are ceva...cred ca umoru' tau sufera grav, ca urmare - de lipsa de atentie. cat despre gagici - abtine-te. in caz contrar...nush...vezi si tu un forum cu anunturi matrimoniale si posteaza acolo "tanar chitarist ce stie sa tina chitara in mana, cu mentalitate non-comunisto-mioritica, cu simt al umorului bine dezvoltat si spirit critic".

Link to comment
Share on other sites

Bre, the last off topic...

 

Nush ce-aveti cu Abuser... dar aduceti-va aminte de glumele foto ale lui Michell... Ma mir ca la el nu ati reactionat in vreun fel... Io zic sa va cereti scuze... ca n-a facut nik rau... Colaje de genul asta a facut si Phil Colins in nush ce videoclip, am facut toti foto prima data de cum am pus mana pe Photoshop sau pe vreun program de editare... Ma rog...

 

@Abuser... Nu parasi tata forumu' doar pt atata lucru, sa fim seriosi ! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.