www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu forumisti


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

preo, ai avut o idee foarte, foarte, foarte, foarte buna sa nu postezi fotografii cu mine de-acolo.

 

Si pentru curiosi - nu, nu a fost fun, nu nu a fost nici macar ciudat. Da, a fost teribil de scarbos. Nu, nu mai repet experienta asta vreodata.

Edited by cearny
Link to comment
Share on other sites

pentru mine a fost oarecum fun. am trecut prin experienta asta cu zambetul pe buze si am cantat metal.

malex, nici nu stii cata dreptate ai cu dominsoara aceea cu ochelari.

Link to comment
Share on other sites

Guest guitarist_girl

pun si eu una ca sa ma aflu in treaba...chitara e a unei prietene ca eu pe a mea acustica am primito doar acum cateva zile de ziua mea si nam prea klumea poze cu ea...i should be ashamed...:) :) post-766-1132080209_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Johnny I

pun si eu una ca sa ma aflu in treaba...chitara e a unei prietene ca eu pe a mea acustica am primito doar acum cateva zile de ziua mea si nam prea klumea poze cu ea...i should be ashamed...:) :) post-766-1132080209_thumb.jpg

bine ai venit! welcome! willkommen! bienvenue!!

Link to comment
Share on other sites

@malex: 15 secunde pe poza ti se pare mult?! o.O

 

@glass: omule...bassul ala ibanez...fenderul stratocaster cu x-uri cu leocoplast pe el.....acel cub behringer blue devil si vox........aia nu erau cumva sculele membrilor din trupa "omu span"?..am avut un deja vu extrem de mare cand am vazut sculele....

Edited by dyster skog
Link to comment
Share on other sites

Dyster skog sa stii ca nu e chiar asa... eu nu am net bun (in sensul ca am 256k banda pe metro si n-am peering cu rds, deci io navighez pe rgc cu 5-7k si cred ca nu-s singuru :) ) deci la cat de mari or fi pozele nici nu stau sa ma uit la ele. Nu ti-ar conveni sa fie de 100k? ar fi mult mai usor pt ceialalti plus ca nu iti trebe cine stie ce calitate , ca nu vrei sa vezi ce scrie pe nu stiu ce :)

Edited by Stefan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.