www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ziua Chitarelor 2


Guest zzz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu stiam ca se da concret locul unde sa stai, imi pare rau daca scrie pe undeva pe site ca nu am observat.

Putem sa ne stergem cativa, si sa refacem cererile pentru rezervari, adaugand acolo pe aceeasi pagina ca sa fim practic pe acelasi RAND ?

 

L.E.:Sau cum altfel am putea rezolva problema?

Multumesc.

Edited by rokyronnie
Link to comment
Share on other sites

Nu stiam ca se da concret locul unde sa stai, imi pare rau daca scrie pe undeva pe site ca nu am observat.

Putem sa ne stergem cativa, si sa refacem cererile pentru rezervari, adaugand acolo pe aceeasi pagina ca sa fim practic pe acelasi RAND ?

Fix asta ma intreb si eu!

Adica vin din Timisoara cu pretena, si ar fi cam ciudat sa stea ea randul 2 p locu 34 , eu randul 12 locu nush care :)

Putem face chestia asta? Mi-e ca daca facem chestia asta o incurcam, si ajungem in ultimele randuri :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe
Nu stiam ca se da concret locul unde sa stai, imi pare rau daca scrie pe undeva pe site ca nu am observat.

Putem sa ne stergem cativa, si sa refacem cererile pentru rezervari, adaugand acolo pe aceeasi pagina ca sa fim practic pe acelasi RAND ?

 

L.E.:Sau cum altfel am putea rezolva problema?

Multumesc.

 

 

nu asta iinsemna ca trebuie sa mut altiii... si deja sala este plina in proporzie de peste 90% si inca nu am terminat sa respund la toti, locuri sau dat in baza de cum au fost trimit email si rezervari, eventual poate se resolve pe loc acolo direct , sigur gasesti cineva care vrea sa schimba loc sau multa lumea prefera sa staa in piciore dar mai apropae de scena

Edited by Corraxe
Link to comment
Share on other sites

nu asta iinsemna ca trebuie sa mut altiii... si deja sala este plina in proporzie de peste 90% si inca nu am terminat sa respund la toti, locuri sau dat in baza de cum au fost trimit email si rezervari, eventual poate se resolve pe loc acolo direct , sigur gasesti cineva care vrea sa schimba loc sau multa lumea prefera sa staa in piciore dar mai apropae de scena

Mersi! Rezolvam noi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe

Video Promo:

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>&">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>&" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" />
Link to comment
Share on other sites

Guest mkskcrew

Vreau si eu un poster :"> . Anul trecut am primit unul de la Corrado , la metrou la victoriei :)) .

 

 

 

Am o intrebare , anul trecut nu am fost si nu stiu cum e . In ce consta concursul sau concursurile care o sa aiba loc ?

Link to comment
Share on other sites

FRATILOR! :)

 

http://deb13.proboards.com/index.cgi?board...mp;thread=11123

 

,,Re: MAB w/Greg Howe in Romania

« Reply #4 on Mar 13, 2010, 11:00am »

There are more guests on the bill. Myself, Greg, Andy Timmons, Brett Garsed and several others. It is going to be an amazing show. Plus, Romania will be the 45th country that I have toured in. I am really looking forward to this. Also, I'll be in Canada performing next week with Dave Martone. He is a great guitarist and friend as well. 8-)"

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe

Si in cadrul celei de-a doua editii a festivalului Ziua Chitarelor, se va sustine Guitar Contest. Pentru a mentine un nivel inalt al spectacolului si al concursului, se va efectua inainte o preselectie a participantilor. In aceasta etapa, poate participa oricine, nefiind limite stilistice, sau de varsta. Se poate executa o melodie proprie, un cover, ori o improvizatie pe negativ. Important este ca executia sa nu depaseasca 5 minute.

Cum se face preselectia?

Cine doreste sa participe va trebui sa trimita la corrado@ziuachitarelor.com un video in care executa melodia cu care intentioneaza sa participe la Guitar Contest. Nu este necesar si nici obligatoriu un video profesional. Poate fi si inregistrat cu un webcam, important fiind ca imaginea si sunetul sa fie acceptabile. Daca vreun participant are deja un video expus pe youtube, poate sa trimita doar link-ul.

Vor fi alese intre 3-5 persoane, care isi vor disputa finala cantand live la Ziua Chitarelor 2.

Castigatorii vor fi desemnati de urmatorul juriu:

Andy Timmons - Brett Garsed - Corrado Sgandurra - Fabrizio Dadò - Greg Howe - Michael Angelo Batio - Richard Hallebeek - William Stravato

 

Premiile:

locul 3. Pedala T-REX MAB OVERDRIVE , oferita de catre midnight music

http://t-rex-effects.com/Default.aspx?ID=2...&VariantID=

locul 2. cabinet Addict Cabs standard custom 2x12

locul 1. Chitara Ibanez... RGHRG1 oferita de cate MC MUSICAL

http://www.mcmusic.ro/product_view.php?Bra...dProductID=1778

 

Ultima zi valabila pentru inscrierea la preselectia Guitar Contest Ziua Chiterelor 2- este 4 aprilie 2010!!!

Cei selectionati pentru finala isi vor regasi numele pe site-ul www.ziuachirarelor.com, pe data de 6 aprilie 2010.

 

SUCCES, CORRADO!

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe

15 zile..........si am o stire foarte buna , inca nu pot sa o confirm 100% dar foarte probabil ca la Ziua Chitarelor 2 pe 10 aprilie , o sa vina inca 2 special guest super tari!!!!!!, vedem cine ghiceste cine sunt :)

 

primi 2 care ghicesc primesc un pass pentru back stage!!!!! timp limit pentru a respunde ora 12.00 de azi 25 martie 2010!!!!

Edited by Corraxe
Link to comment
Share on other sites

Guest .Snake.
15 zile..........si am o stire foarte buna , inca nu pot sa o confirm 100% dar foarte probabil ca la Ziua Chitarelor 2 pe 10 aprilie , o sa vina inca 2 special guest super tari!!!!!!, vedem cine ghiceste cine sunt :)

 

primi 2 care ghicesc primesc un pass pentru back stage!!!!! timp limit pentru a respunde ora 12.00 de azi 25 martie 2010!!!!

 

 

Unul din ei trebuie sa fie Tony MacAlpine

 

Edit: they beat me to it :)

Edited by .Snake.
Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe

the winner is : hututui, imi pare rau rau pentru valentin23 dar ai zis 3 numi trebuia sa spui doar 2...orcum da se pare ca va fii si o apartia special cu tony mac alpine si kiko loureiro!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest hututui

o stiti pe aia cu "iu iu iu si iarasi iu"??????

norocul asta te loveste cand ti-e lumea mai dragaaaaa....de-abia astept....

vom purta o discutie lejera despre stratul de ozon, despre globalizare, despre libera circulatie a marfurilor in context european si binenteles problema vizelor

 

glumesc, nu strambati din nas... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.