www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Xbass Hacked


Guest Jaymz
 Share

Recommended Posts

Guest HAZARD

Same here ... am incercat akum 20 minute sa intru ... aceeasi pagina de rahat se deschide cu porcarii in araba

Link to comment
Share on other sites

Mda, cu alte cuvinte terorismul de origine araba a intrat oficial si in Romania ! :)

 

Daca cititi cu atentie veti observa ca se face referire la caricaturile cu Mahomed sau Mohamed (ma rog) publicate in revistele daneze, olandeze, occidentale in fine... De curand am inteles de la stiri ca si pe siteuri au inceput sa apara acele glume cu "bataie" religioasa... Asta este... Se razbuna si ei cum pot.

 

Faza e alta...

 

Pe Forumul Xbass... era inregistrat un anume user Lurch al carui ID de Yahoo Mesenger "arata" cam asa:

Awad_radwan. Stiu asta pentru ca am avut niste discutii / negocieri... si din cate mai cunosc si eu, Radwan este toata ziua nume arab... O avea vreo legatura una cu alta ???

 

Hai sa luam in calcul si aceasta varianta !

Link to comment
Share on other sites

Eu nu cred ca e cineva cu Allah sau.. io cred ca ie americanii care este invidiosi pe petrolul arabesc si hacuieste si pune mesaje shmen sa te inrolezi tu in armata lor si sa lupti impotriva arabilor ca sa se umple americanii de petrolul lor.. scuze pt modul de redactare care este.. :)

Edited by Geiger
Link to comment
Share on other sites

Pot fi bine-mersi unii care fac pe musulmanii ca sa creeze adversitate impotriva Islamului. Eu cred ca 80% din incidentele cu islamici sint de fapt provocate cu buna stiinta chiar de catre "lumea civilizata". De ce ar fi altcumva si pe net?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.