www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Reconditionare Chitara Veche


the outsider
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

In sfarsit e gata,dupa multa munca si sudoare am terminato,imi cer scuze pt calitatea pozelor is facute cu telefonul am sa incerc sa fac rost de o camera foto sa trag niste cadre mai k lumea,si poate sa pun si un sample.Nush ce sa zic suna foarte fain si cred eu ca a iesit destul de ok.Mie imi place foarte mult.

post-11546-1259047916_thumb.jpg

post-11546-1259047922_thumb.jpg

post-11546-1259047928_thumb.jpg

post-11546-1259047933_thumb.jpg

post-11546-1259047939_thumb.jpg

post-11546-1259047944_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Suna fain, parca e facuta pentru genul ala de muzica. Poate e prea devreme pentru ureche, dar oleaca de reglaj la intonatie ar fi necesar, Bridge-ul e fix sau mobil, poti regla intonatia mutandu-l sau reglaj individual pe fiecare saddle? Scuze dar nu se prea vede, dar poze cu mobil + lumina din lateral nu e o combinatie stralucita pentru compozitia finala (ma refer la poza in sine).

Link to comment
Share on other sites

Suna fain, parca e facuta pentru genul ala de muzica. Poate e prea devreme pentru ureche, dar oleaca de reglaj la intonatie ar fi necesar, Bridge-ul e fix sau mobil, poti regla intonatia mutandu-l sau reglaj individual pe fiecare saddle? Scuze dar nu se prea vede, dar poze cu mobil + lumina din lateral nu e o combinatie stralucita pentru compozitia finala (ma refer la poza in sine).

 

bridge ul e mobil si are reglaj si pe fiecare sadle.intradevar oleak de intonatie ar merge dar nush pe nimeni in Iasi sa se ocupe cu asa ceva.mai trebuie lucrat un pic la dansa.oricum iti multumesc pentru reply.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.