www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ziua Chitarelor 12/09/09


Guest Corraxe
 Share

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kiko Mersi Mult pentru poze sunt superbe, si rog orcine care a facut poze sa ma contacteaza mersi Mult Corrado...astept propuneri pentru 2010

Link to comment
Share on other sites

Dave Kilminster, Richie Kotzen, David Gilmour ( :) cam imposibil de adus, dar...), Eric Johnson, Paul Gilbert, Andy Timmons, Steve Morse, Derek Trucks, Tommy Emmanuel, Vai, Satriani... si lista cu propuneri poate continua :)

 

 

 

LE: acum am vazut ca primii 2 au fost mentionati chiar putin mai sus deci +1

Edited by razvanciub8a
Link to comment
Share on other sites

Dave Kilminster, Richie Kotzen, David Gilmour ( :) cam imposibil de adus, dar...), Eric Johnson, Paul Gilbert, Andy Timmons, Steve Morse, Derek Trucks, Tommy Emmanuel, Vai, Satriani... si lista cu propuneri poate continua :)

 

 

 

LE: acum am vazut ca primii 2 au fost mentionati chiar putin mai sus deci +1

 

David Gilmour, Buddy Guy, Joe Satriani

..pe urma pot sa si mor :)

Link to comment
Share on other sites

stie cineva cine era tipul cu cel mai mare SLR din sala care a facut cele mai multe poze :) ?

a facut multe si pe langa scena si zicea ca face poze la un grup mare de prieteni de-ai lui.

un tip brunet, slabut, mic de inaltime cu parul lung legat in coada. era si prietena lui cu el.

i-am lasat mailul si mi-a promis ca imi trimite niste poze. dar nu am primit nimic..

Link to comment
Share on other sites

Greg Howe

Tom Quayle

Frank gambale

Andy timmons

Eu zic ca gambale ar fi interesant, lam mai vazut si merita orice centesim de euro! numai bine

 

pentru country si acustic style, am vazut mai deasupra ca cineva vrea ceva acustic, eu as propune italianul Franco Morone, mare personaj!

Edited by Musaro Adriano
Link to comment
Share on other sites

stie cineva cine era tipul cu cel mai mare SLR din sala care a facut cele mai multe poze :) ?

a facut multe si pe langa scena si zicea ca face poze la un grup mare de prieteni de-ai lui.

un tip brunet, slabut, mic de inaltime cu parul lung legat in coada. era si prietena lui cu el.

i-am lasat mailul si mi-a promis ca imi trimite niste poze. dar nu am primit nimic..

 

nevermind..l-am gasit.

Link to comment
Share on other sites

eric johnson, bonamassa, albert lee, lee ritenour, larry carlton, tommy emmanuel, andy timmons, greg howe, nuno bettencourt, birelli lagrene, iar de la noi - florin ochescu, eugen caminschi, sorin romanescu, george baicea

 

aaaaa, am uitat, felicitari pt realizare, corraxe, din ce am citit pe aici a fost extraordinar, imi pare asa rau ca am aflat prea tarziu si nu am putut veni :) cu siguranta o sa vin la anul!

Link to comment
Share on other sites

Mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nu stiu de ce, dar am impresia ca nu trebuie sa asteptam chiar un an pentru Ziua Chitarelor 2, si de ce nu o "Noapte a Chitarelor", voi ce spuneti?

Rock and Roll Corrado :)

Link to comment
Share on other sites

Mersiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nu stiu de ce, dar am impresia ca nu trebuie sa asteptam chiar un an pentru Ziua Chitarelor 2, si de ce nu o "Noapte a Chitarelor", voi ce spuneti?

Rock and Roll Corrado :)

 

Daca se poate, de ce nu? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Corraxe

Salut in curand o sa fie lansat site www.ziuachitarelor.ro

si am o mica rugaminte orcine a facut poze sau a filmat sa intra in contact cu mine , in particolar me intereseaza filmari cu concert lui Mattias Eklundh.Si poze cu Publicu.

Mersi Mult Corrado!!!!

Link to comment
Share on other sites

ahhh, si inca ceva daca imi permiti: stick to Fender. intelegi tu ce vreau sa zic.

inteleg:) dar pentru piesa de mai sus,de exemplu, nu se preta deloc.nu crezi?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.