www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Timpul Chitarelor La Tvr 2 Sambata


Guest ludwig
 Share

Recommended Posts

Guest ludwig

Prezintã Marius Bodochi, Doru Ionescu ºi Dan Cojocaru

 

Emisiune gãzduita de Doru Ionescu ce cuprinde o selecție cu imagini din arhiva de aur a Televiziunii Române a câtorva dintre cele mai importante nume pop-rock-folk filmate în anii 60 - 80.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tanase
Prezintã Marius Bodochi, Doru Ionescu ºi Dan Cojocaru

 

Emisiune gãzduita de Doru Ionescu ce cuprinde o selecție cu imagini din arhiva de aur a Televiziunii Române a câtorva dintre cele mai importante nume pop-rock-folk filmate în anii 60 - 80.

 

din cate stiu eu e si cu imagini, noi ca ieri s-a filmat in TSC emisiune la TImpul chitarelor cu TImpuri noi si jul Baldovin....

Link to comment
Share on other sites

Guest ludwig

http://www.tvr.ro/emisiune.php?id=5435

 

Emisiunea e in fiecare sambata la 16 35 dar cel mai bine va lamuriti in link urile acestea ,in mare in fiecare emisiune sunt invitati care au scris istoria muzicii bune de la noi :timpuri noi, holograf, etc ,se canta live si mai multe nu stiu sa va spun astept si eu sa vad sambata asta prima emisiune . http://www.jurnalul.ro/stire-antimonden/sa...lor-504825.html

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest ludwig

Va invitam si in aceasta sambata la TIMPUL CHITARELOR pe tvr2 la 16 35 ! Avem invitati de marca : PHEONIX ! iata si cateva poze de la timpul chitarelor petrecut alaturi de cei de la Pheonix ! post-5057-1243025628_thumb.jpgpost-5057-1243025681_thumb.jpgsi o fata de premier semnata de Tandarica !post-5057-1243025762_thumb.jpg

 

post-5057-1243025979_thumb.jpg Ne vedem sambata !

Link to comment
Share on other sites

Timpul Chitarelor 30 mai 2009, ora 16.35, TVR 2

 

Sumar editia a VII-a: Invitati: TRENUL DE NOAPTE (cu piese de pe noul disc „Povestile bluesului”)

nu fii egoist,marcian :)

Link to comment
Share on other sites

Nu sunt egoist...

 

si voi apareti tot in emisiunea de sambata asta ??????? am crezut ca ati filmat atunci pt. alta editie.... SORRY !!! :)

 

nu stiam care este distributia exacta... mie Doru mi-a zis ca partea noastra se va difuza sambata asta(30 mai), dar nu mi-a zis cine o sa mai fie si nici eu nu am intrebat...

 

La cat eram de obosit nici nu puteam sa retin...

 

Daca ai distribuita completa a serii respective pune un post ...

 

Marcian

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.