www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Unde Gasim Bratari Piele


Guest Constant
 Share

Recommended Posts

Guest Constant

Unde as putea gasi bratari din piele/imitatie de piele, atat simple cat si cu capse, tepi, etc... dar nu prea mari, sa fie decente nu cu capete de mort sau alte prostii de-astea. sau tepi de 1 cm :-s

 

caut in special una care sa arate ca asta din poza atasata, cu tepi mici si desi

post-9577-1233587693_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Unde as putea gasi bratari din piele/imitatie de piele, atat simple cat si cu capse, tepi, etc... dar nu prea mari, sa fie decente nu cu capete de mort sau alte prostii de-astea. sau tepi de 1 cm :-s

 

caut in special una care sa arate ca asta din poza atasata, cu tepi mici si desi

 

www.bestial.ro ai de toate acolo

Link to comment
Share on other sites

Guest Constant
Dar cu o zgarda de catel n-ai incercat ?

 

Haha! Ba da, am incercat, dar cand se uita lumea la mine pe strada credea ca ma cheama Azorica :)

Neah, glumesc. I'm just the regular type of guy. Nu ma imbrac si nu arat ca un rocker, oricum ascult si alte genuri de muzica. Ceea ce vreau sa spun e ca nu sunt fanatic. Nu port bijuterii/accesorii, doar ceasul acesta :) , dar as vrea sa-l asortez cu o bratara la mana dreapta (de-aia si scopul acestui topic), eventual pe viitor si cu un "lantz" din sfoara/piele. Bratara intentionez s-o si folosesc (i'm a perv :) , for those who dare to unravel the circumstance and purpose of use)

Hehe!

post-9577-1233592635_thumb.jpg

Edited by Constant
Link to comment
Share on other sites

Haha! Ba da, am incercat, dar cand se uita lumea la mine pe strada credea ca ma cheama Azorica :)

Neah, glumesc. I'm just the regular type of guy. Nu ma imbrac si nu arat ca un rocker, oricum ascult si alte genuri de muzica. Ceea ce vreau sa spun e ca nu sunt fanatic. Nu port bijuterii/accesorii, doar ceasul acesta :) , dar as vrea sa-l asortez cu o bratara la mana dreapta (de-aia si scopul acestui topic), eventual pe viitor si cu un "lantz" din sfoara/piele. Bratara intentionez s-o si folosesc (i'm a perv :) , for those who dare to unravel the circumstance and purpose of use)

Hehe!

 

Man, scuze de offtopic, dar de unde ai ceasul?

Link to comment
Share on other sites

Guest Constant
poti intra aici X-tra-X gasesti tot ce vrei de la bratari gay gen Rob Halford pana la bratari pentru bleckeri tristi si ragusiti cu tepi enormi ca Immortal, Dimmu B. si multi altii

Hahaha, buna asta, mersi oricum :D

 

@Kreatorul & Demos: deja intrasem pe site-urile mentionate de voi (bineinteles ca inainte sa deschid thread-ul asta am folosit google), dar n-am gasit. mersi oricum pentru reply!

 

@Cosu & vektor: cu prima ocazie o sa trec pe acolo.

 

de unde ai ceasu' ala? nu l-am vazut nici prin magazine pe la noi...
Man, scuze de offtopic, dar de unde ai ceasul?

Hehe, reactia pe care am starnit-o ma face sa ma simt mandru ca sunt posesorul acestui ceas, ceas pe care mi l-am facut cadou mai demult din primul meu salariu. Imi doream de ceva vreme sa-mi gasesc unul din piele, mai retro/elegant/clasic/sport/etc toate la un loc si cand l-am vazut pe-asta (fiind si Fossil pe deasupra, firma mea preferata de ceasuri :) ) m-am indragostit instant va dati seama.

Insa cand am fost sa-l iau peste 2 sapt din plaza, mi-au spus ca nu mai au! mi-a picat cerul in cap (numai mie putea sa mi se intample asta :D ), dar au fost draguti sa ma indrume la o reprezentanta din mall vitan parca (nu stiu daca B&B, aveau mai multe, nu doar ceasuri). Si ajuns acolo, in vitrina nu era, dar vanzatoarea a cautat printr-un dulap si l-a gasit.

Din cele doua reprezentante asta a fost ultimul, asta intamplandu-se acum 3 luni si ceva. Asa ca succes! :P

Pe langa cureaua dublata de cea lata, display-ul se poate schimba din rosu in negru pe butonul din dreapta sus. :)

 

Va recomand inca 2 modele asemanatoare, poate aveti mai mult noroc la astea. Oricum astept feedback sa-mi faceti ciuda ca v-ati luat ceas ca al meu. Sa nu va prind, fiti originali! ;) Haha!

Uitati cate unul pentru fiecare, va intelegeti voi :) check the site for more models ;)

 

http://www.fossil.com/webapp/wcs/stores/se...magePath=BG2148

 

http://www.fossil.com/webapp/wcs/stores/se...magePath=JR9498

 

Apreciate it! That goes to all of you!

Link to comment
Share on other sites

Guest Constant

@Fictum: 10x, but i don't have a CC, and they don't have nice models :)

 

@Skeleton: 3.5mil. stiu de care zici tu, m-am uitat si la ala. e misto, dar nu e genul meu. Parca as vrea totusi sa-mi iau si unul "metalic" sa fie diversitate, depinzand de ocazie :)

Link to comment
Share on other sites

@Fictum: 10x, but i don't have a CC, and they don't have nice models :)

 

@Skeleton: 3.5mil. stiu de care zici tu, m-am uitat si la ala. e misto, dar nu e genul meu. Parca as vrea totusi sa-mi iau si unul "metalic" sa fie diversitate, depinzand de ocazie :)

 

La bancPost, cand mi-am facut eu card, era 100 lei din care taxele si tot tacamul costa 20lei restul de 80 lei iti raman in cont sau ii scoti de la bancomat :)

Deci nu e asa un lux sa ai card.(trebuie sa ceri card pentru cumparaturi pe net)

 

Legat de modele...era un exemplu...sunt sute de magazine,doar 2-3 minute te costa din timpul tau liber cu o cautare in google :D

Edited by Fictum
Link to comment
Share on other sites

Salut !

 

Iti dau adresa unui tip care este un fabulos mester in piele !

 

face la comanda o groaza de chestii !

 

daca te tenteaza ceva pentru gustul tau, mai unicat si ai si bani... te intelegi cu el !

 

se numeste Corneliu si are mobilul(0723 / 367 221) - mie mi-a facut banduliera pentru cele 18 muzicute pe care le folosesc in concert !

 

Lucreaza foarte bine, ingrijit...

 

Poate te ajuta? Poate va ajuta si pe voi ceilalti care doriti obiecte din piele adevarata !

 

Bafta ! Marcian Petrescu

Link to comment
Share on other sites

Guest Constant
Am trecut azi pe la NRO si aveau si modele asemanatoare cu ce cauti tu.

 

fiind cu munca, n-am avut timp si nici traseu prin zona aia, dar sigur o sa trec pe acolo. ai idee ce program au? ca daca ies la 4 de la munca...

 

@marcian: ms pt contact, sigur o sa apelez la el daca n-o sa gasesc la NRO ceea ce caut. si New Rock parca? Str. Selari daca nu ma insel :)

Link to comment
Share on other sites

fiind cu munca, n-am avut timp si nici traseu prin zona aia, dar sigur o sa trec pe acolo. ai idee ce program au? ca daca ies la 4 de la munca...

 

@marcian: ms pt contact, sigur o sa apelez la el daca n-o sa gasesc la NRO ceea ce caut. si New Rock parca? Str. Selari daca nu ma insel :)

NRO = NewRockOne, newrock.ro.

 

Azi pe la 6 [18:00 ] aveau deschis.

Link to comment
Share on other sites

Guest Constant
NRO = NewRockOne, newrock.ro.

 

Azi pe la 6 [18:00 ] aveau deschis.

 

m-am lamurit, mersi.

app, pe site nu mi-a afisat niciun rezultat

Link to comment
Share on other sites

Guest Constant

n-aveau la NRO nimic asemanator cu ce caut eu. numai bratari cu tepi de juma de metru pe care le-am vazut peste tot pe net :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.