www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

RGC Timisoara


Marius T
 Share

Recommended Posts

Guest tuestivoceaceoascult
Salut baieti!

Luni seara am repetitie, de la 5 pana pe la 8, care are timp si chef sa pofteasca, poate facem si un session mic. Locatia e explicata undeva mai inainte pe topicul asta.

 

Can't...I'm not invited....

 

 

 

 

 

 

Nu sunt baiat :)

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow

Yeah man that was a cool night :) ... let's do it again :))) :) just kidding ... da o fost super ... Toxic rulzz ... Bogdan .... no words just cheers ... and Marius si Tibi are verrryyyy cool ... they rull :( o sa bag niste poze cu toti dak sunteti de acord B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Deci: eu sunt in Romania/Timisoara/Resita (eventual Bucuresti) din 31.03. pana pe 13.04.

TREBUIE sa facem o intalnire in Timisoara, dar una misto! Eu propun data de 01.04, nu e pacaleala. Preferabil ar fi un mare jam, daca se poate inr-un club!

 

Tibi, te rog sa te ocupi de tot ce trebuie, eventual sa contactezi pe toti RGC-istii din TM.

Scrieti aici, cei care vreti sa o facem mare si lata! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn
Perfect, se aduna nucleul de baza!

Din pacate nu pot sa va onorez cu prezenta. Plec in concediu din 17 martie pana pe 5 aprilie. Daca o mutam dupa ar fi beton! Daca nu, sa ciocniti o bere si pentru mine.

 

Killa - Rock and Roll BABY! :)

Link to comment
Share on other sites

Hai ma Andrei, cum naiba???? Chiar ma bucuram ca ne intalnim! Dar lasa, eu stau 2 saptamani! Sigur ne vedem.

La naiba, facem iar 2 intalniri, ca vara trecuta! Ce ficatul meu! :))

 

JunkYard, daca crezi ca e ok, de ce nu? Vorbeste te rog cu Tibi (TB_TM) si vedeti care e treaba, daca putem canta acolo.

Eventual care sunt conditiile care se pun.

Doar ca noi nu suntem "Old Boys" si nici blues nu prea cantam... :)

Lasa ca vedem cum facem, conteaza sa fim pregatiti!

 

A, sper ca te referi la Timisoara! Nu de alta, dar nu ma pricep.

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow

Sall al ... wai nu am mai intrat de mult pe topicul asta ca nu e prea activ :) dar in fine .... si eu vin pe 1 aprile dak ii ceva :) cluburi sunt multe in Tm nu cred ca va fi o problema :) so sariti cu propuneri mie mi-a placut si in Blue Ice ... dar poate vb cu astea din Intro dak putem ... poate mergem acolo ... sau Metal Box ... mai spuneti si voi :(

 

Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn
Da, e super! Pai discuta cu Tibi si cu ceilalti, in cazul in care nu va cunoasteti.

Poate vine si Michi de pe xbass, e un basist beton! Si el sta in TM, e la facultate acolo.

Eu o sa aduc o statie de 100w, un Hughes&Kettner Matrix Combo.

Bai, deci mor de ciuda ca n-o sa fiu! Anyway, multa distractie si sa faceti multe poze/filmulete, sa beti multa bere si sa rockeriti pana dimineata!

;):(B):):);):)

Edited by claxonn
Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow

Ok guis incerc sa ii contactez azi la 5 pe toti ca numa de la 5 am minute :) in fine si sper sa merga ok totul ... eu dak primesc pana atunci chitara o sa o aduc :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.