www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Dis Iz Faaaaacd!


CernoBill
 Share

Recommended Posts

Guest Death Poop

macar ma simt bine stiind ca Romania nu e singura tara in care se asculta manele

vedeti, asta e dovada incontestabila ca lumea e plina de prosti :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Death Poop
gfreak citeste tot inainte sa te pronunti si asculta django reinhard,ca wikipedia este scrisa de oricine asta e problema,tot ce este gratis fii sigur ca este de proasta calitate

 

man, eu am citit articolul si nu mi s-a parut nimic destept in faptulca l-au comparta pe guta cu django reinhard (din cate am inteles eu, tipu' asta era bun in ceea ce facea)

Link to comment
Share on other sites

poate ca noi le privim altfel decat cei din afara... io stiu...

pe de alta parte ma-ntreb cine-a scris articolul... topica e mai ciudata prin unele parti...

 

totusi... guta si django... baba si mitraliera... plm...

 

gypsy gezu ruleaza frate... dar muzica tiganeasca e altceva (gabi lunca is da shit! )... si parca maneaua e cu totu altceva...

 

e cam ca la "rock"... multe genuri... unele n-au nimic in comun cu ce era odata... si toti le baga in aceeasi oala...

o fi vreun afon din asta de pe toate drumurile de l-a scris

Edited by CiocanelBloodyCIocanel
Link to comment
Share on other sites

macar ma simt bine stiind ca Romania nu e singura tara in care se asculta manele

vedeti, asta e dovada incontestabila ca lumea e plina de prosti :)

 

Sa nu mi-o iei in nume de rau, da citeste macar un pic despre subiectele pe care vrei sa le dezbati, ca sa nu mai dai atata cu mucii-n fasole.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.