www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ibanez Gax30


Guest Leibnitz
 Share

Recommended Posts

mai bine un squier affinity.. ce a zis Vladimir sunt cam prea scumpe si iti prinzi degetele in floyd..

 

poti sa incerci, poate merge si gax-u.. desi m-as baga mai degraba http://www.mcmusic.ro/product_view.php?Bra...dProductID=1655 la asta, e mahogany set neck si mahogany body, sustain pana dimineata :)

Link to comment
Share on other sites

mai bine un squier affinity.. ce a zis Vladimir sunt cam prea scumpe si iti prinzi degetele in floyd..

 

poti sa incerci, poate merge si gax-u.. desi m-as baga mai degraba http://www.mcmusic.ro/product_view.php?Bra...dProductID=1655 la asta, e mahogany set neck si mahogany body, sustain pana dimineata :)

subscriu nenea :) la faza cu squier

Link to comment
Share on other sites

Guest Leibnitz

Mersi pt opiniile voastre. vladimir, deci alea imi depasesc mult bugetul (care este de 6 milioane-buget de beginner). Si eu chiar nu vreau o chitara cu tremolo. Prietenii imi zic ca ia din sustain si dezacordeaza repede chitara. Va rog daca mai aveti niste sugestii (repet, pana in 6 milioane) cu drag le primesc. Desi gax-ul asta nu pare rau deloc.

Link to comment
Share on other sites

am pus si eu ochii de mult p deanul ala , chiar d p thomann ma tot uitam....Aia ar fi cea mai buna alegere din ce am vazut pana acum , am uitat complet de pretul sau :)

Link to comment
Share on other sites

am pus si eu ochii de mult p deanul ala , chiar d p thomann ma tot uitam....Aia ar fi cea mai buna alegere din ce am vazut pana acum , am uitat complet de pretul sau :)

eu nu m-as baga prea rapid la alea 2, am probat vendetta 1(modelul urmator pe scara) si mi s-a parut cam varza chiar si pt pretu ei (795 roni).. mai bine o aria, un squier, sau un epiphone lp special 2 http://www.musik-produktiv.de/epiphone-lp-special-ii-eb.aspx

Link to comment
Share on other sites

Guest Leibnitz

Eu la aria aceea am ramas confuz. "The Humbucker and 2 single coil pickup configuration provides ample tone variety and all (except the MAC55) guitars feature vibratos." Pai mie in poza care mi-o arata pentru aria mac-25, are fixed bridge.  Si eu de aria nu prea am auzit. Sunt bune de ceva? A mai cantat cineva pe asa ceva? Si Dean-ul ala pare suspicios de ieftin si avand in vedere ca e de la guitarshop, unde si-asa le mai umfla preturile,  ar putea fi si mai ieftin in realitate. Multumesc de sugestii, si mai astept altele in continuare.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest bomfly

eu am GAX30 .. cant chestii gen gun's n roses , une;le piese de la metallia , megadeth .. cu un marshall si o pedala boss ds-2 e geniala chitara ! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.