www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Votati-ne


Guest PhenomenOn
 Share

Recommended Posts

cam aiurea... iar castiga trupa cu cei mai multi "prieteni" :) unii pe acolo erau cam "afara din game" si erau in top...

 

v-am votat... :) insa mp3-ul vostru pus acolo are un bazait suparator.. cel putin asa se aude la mine.. la celelalte piese nu se aude... nu-nteleg de ce...

Link to comment
Share on other sites

Guest PhenomenOn
cam aiurea... iar castiga trupa cu cei mai multi "prieteni" :D unii pe acolo erau cam "afara din game" si erau in top...

 

v-am votat... :P insa mp3-ul vostru pus acolo are un bazait suparator.. cel putin asa se aude la mine.. la celelalte piese nu se aude... nu-nteleg de ce...

 

multumim mult... si eu sunt de aceeasi parere... desi noi o sa ne straduim cat putem :) ... intradevar inregistrarile noastre nu sunt de cea mai buna calitate... deaceea in curand vom avea inregistrari noi :):D

 

deci aia de primu loc is cam la film tare ... adica nu-s de primu loc !!!

 

topurile astea :) ...

Link to comment
Share on other sites

deci aia de primu loc is cam la film tare ... adica nu-s de primu loc !!!

 

si e cam ciudata treaba... cat sa stai pe net sa te votezi pe fiecare zi... totusi... au aprox 100 si ceva de voturi in fata locului 2... adica... nu numai ca nu prea au ce cauta acolo...e deja cam trasa de par treaba...

Link to comment
Share on other sites

Ce pana de inspiratie ...

 

There are at least three artist using the name Minas Morgul:

 

1) Minas Morgul is a German Black/Pagan Metal band from Frankfurt (Oder).

 

2) Finnish Progressive Death Metal from Kemi.

 

3) And a Polish black metal band, which released one demo called “The Wilderness Shrouded In Winds” in 1995

 

Si jumate din trupele alea sunt din alt film [cutremur apocaliptic fiind unii ... ]

Graven au prea putine voturi ...

Link to comment
Share on other sites

Ce cauta oare Minas Morgul acolo?

(nu suna rau deloc,chiar imi place...dar suna chiar penibil dupa o trupa gen folk, sa aud asa ceva :) )

Baieti...sunati foarte bine,dar nu pentru deschidere la Trooper.

 

Si la subiect:

PhenomenOn,fara nici o favoare, va potriviti la gen cu Trooper,asta se cauta defapt.Oricum cei de la Trooper au ultimul cuvant indiferent de top...etc.

La fel si SpitFire,e trupa care merge in deschidere la Trooper.

 

Mult succes la toata lumea!

Link to comment
Share on other sites

Guest PhenomenOn
Si la subiect:

PhenomenOn,fara nici o favoare, va potriviti la gen cu Trooper,asta se cauta defapt.Oricum cei de la Trooper au ultimul cuvant indiferent de top...etc.

La fel si SpitFire,e trupa care merge in deschidere la Trooper.

 

Mult succes la toata lumea!

 

sa speram :)

Link to comment
Share on other sites

Guest PhenomenOn
heheheh... no shit :)

rusine sa le fie... daca erau pe primul loc si se duceau in turneu cu trooper erau mai buni? :) ... to me... they still sucked... big time...

mai mult... vedea asta mai multa lume :D )

 

haha :) ... oricum Trooper au scris ca daca se mai repeta o sa isi aleaga ei doua trupe.

Link to comment
Share on other sites

dude... uadafac?

4000 de oameni sa voteze in aceeasi zi? in contextul in care in ziua in care era anuntata chestia au votat maxim 1000 (si asta cu tot cu aia care au spart serveru :) )... spre ex. trupa respect care au doar 7 voturi suna mult mai bine decat cei cu peste 100 de voturi care, unii, falseaza atat la voce cat si la instrument (mai intra si aiurea pe timp ici pe colo)...

pare-se ca s-a spart iar ceva :)...

Edited by CiocanelBloodyCIocanel
Link to comment
Share on other sites

Guest PhenomenOn
dude... uadafac?

4000 de oameni sa voteze in aceeasi zi? in contextul in care in ziua in care era anuntata chestia au votat maxim 1000 (si asta cu tot cu aia care au spart serveru :) )... spre ex. trupa respect care au doar 7 voturi suna mult mai bine decat cei cu peste 100 de voturi care, unii, falseaza atat la voce cat si la instrument (mai intra si aiurea pe timp ici pe colo)...

pare-se ca s-a spart iar ceva :) ...

 

Da... cred ca n-o sa tina faza asta :)

Link to comment
Share on other sites

asta e pura reclama...

Daca vor sa aleaga pe cineva, ei au ultimul cuvant,aceste voturi si alegeri sunt ...egale cu 0.

 

Daca intra 200.000 de black-eri si voteaza Minas Morgul(suna foarte bine) credeti ca erau in deschidere la Trooper?

(ma refer din toata tara chiar si din afara, daca ei fac publica aceasta votare pe myspace sau alte site-uri asa cum a facut si PhenomenOn cu acest forum)

 

PhenomenOn daca trupa voastra o sa fie pe plac celor de la Trooper,o sa cantati.

Nu iti mai pune sperante in aceasta votare...ca o sa se mai reseteze de cateva ori :)

Link to comment
Share on other sites

<h5 align="center">Comunicat</h5> Din pãcate, concursul nu mai poate continua. În urma voturilor de ieri, am descoperit cã unele trupe au primit sute de voturi din America (peste 1000!), India ºi Noua Zeelandã...

 

Vrem sã le mulțumim trupelor care au intrat în acest concurs cu bunã-credințã ºi au "jucat" corect. Probabil cã exista oameni care vor spune sã continuãm concursul prin email sau alte metode, dar noi am vrut sa fie totul la vedere.

 

Luni vom alege cele 2 trupe care deschid concertul de pe 28 noiembrie ºi le vom posta numele pe www.trooper.ro.

 

Considerãm acest concurs un experiment nefericit pe care nu îl vom repeta!

 

Iatã ºi statistica: aprox. 1000 ip americane, 300 din India, 200 din alte zone (ex.: Australia, Noua Zeelandã, Singapore etc), 600 din țãri UE, 1400 de ip-uri automate cu care au votat doar 10 calculatoare.

 

 

Morala: din aproape 5000 voturi, doar 1500 au fost pe bune.

 

Sursa:http://www.trooper.ro/

Link to comment
Share on other sites

si e cam ciudata treaba... cat sa stai pe net sa te votezi pe fiecare zi... totusi... au aprox 100 si ceva de voturi in fata locului 2... adica... nu numai ca nu prea au ce cauta acolo...e deja cam trasa de par treaba...

 

Daca te refereai la noi, sa stii ca noi chiar aveam voturile PE BUNE acum 2 seri, fara taranii gen ip rout-abi sau site generator de proxy cum au facut prietenii nostri de la richter sau metal throne, inainte si dupa ce a spart cine stie ce destept site-ul.

Sa ajungi de pe locul 8 la primul loc cu 1350 e strigator la cer. Sa nu mai spun ca de dimineata ne-au votat niste prieteni. Cum ne-am apropiat de pozitia 2, richter au mai bagat inca 60 de voturi ca sa se distanteze.

E drept ca pe inregistrare suna mai prost decat live pt simplul fapt ca am inregistrat in graba melodia ca sa o trimitem. Apropo, noi am fost cei care i-am trimis webmaster-ului cele doua mail-uri in care i-am spus care e situatia reala !!!!

Pentru Andrei si Phenomenon, NUMAI RESPECT !!!!! Voi fata de altii chiar meritati sa fiti alesi (eu v-am votat si ieri si alaltaieri).

"Traim in |Romania si asta ne ocupa tot timpul"

Edited by Stratfan
Link to comment
Share on other sites

Guest PhenomenOn
Daca te refereai la noi, sa stii ca noi chiar aveam voturile PE BUNE acum 2 seri, fara taranii gen ip rout-abi sau site generator de proxy cum au facut prietenii nostri de la richter sau metal throne, inainte si dupa ce a spart cine stie ce destept site-ul.

Sa ajungi de pe locul 8 la primul loc cu 1350 e strigator la cer. Sa nu mai spun ca de dimineata ne-au votat niste prieteni. Cum ne-am apropiat de pozitia 2, richter au mai bagat inca 60 de voturi ca sa se distanteze.

E drept ca pe inregistrare suna mai prost decat live pt simplul fapt ca am inregistrat in graba melodia ca sa o trimitem. Apropo, noi am fost cei care i-am trimis webmaster-ului cele doua mail-uri in care i-am spus care e situatia reala !!!!

Pentru Andrei si Phenomenon, NUMAI RESPECT !!!!! Voi fata de altii chiar meritati sa fiti alesi (eu v-am votat si ieri si alaltaieri).

"Traim in |Romania si asta ne ocupa tot timpul"

 

Si noi live sunam mult mai bine decat pe inregistrari... Oricum... ce a fost a fost... :) Va cred ca nu ati trisat voi... ci altii.... :)

Edited by PhenomenOn
Link to comment
Share on other sites

1. de ce nu s-a restrictionat doar la IP-uri din Romania?

2. cum naibii sa accepti voturi zilnice?

3. ideal era vot pe baza de cod de pe bilet (e.g. cumperi bilet de la TicketPoint, bagi codul, ai un vot) - tot nu ar fi corect, dar cine ar cumpara mai multe bilete doar ca sa poata sa voteze (in fond trupa din deschidere e pentru cei care vin)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.