www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

uhm... a luat-o forumul aiurea? :-/


Guest h00k
 Share

Recommended Posts

E vorba de template... cel putin pe firefox pagina de intro se vede aiurea rau de tot... am obs ca ati modificat formatarea si poatei de la asta. Poate e doar de la mine cu toate ca ma indoiesc... Voua va face figuri?

Link to comment
Share on other sites

E vorba de template... cel putin pe firefox pagina de intro se vede aiurea rau de tot... am obs ca ati modificat formatarea si poatei de la asta. Poate e doar de la mine cu toate ca ma indoiesc... Voua va face figuri?

ah...cand am vazut topicu asta, ma gandem ca te-ai referi intorsatura ciudata pe care a luat-o forumu' :) ...topicuri de genu "dati-va mari" sau "poze cu betivaneli" :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Raskolnikov

ah...cand am vazut topicu asta, ma gandem ca te-ai referi intorsatura ciudata pe care a luat-o forumu' :) ...topicuri de genu "dati-va mari" sau "poze cu betivaneli" :)

 

Si eu la fel credeam, ca de fapt aici cred ca a luat-o forumul aiurea.

Pe mine m-a interesat tot timpul mai mult sectiunea - Cum, ce cantam - insa in ultima vreme

trebuie sa caut adanc un topic. Slaba activitate aici si in general apar din ce in ce mai multe topicuri

care nu au nici legatura cu chitara.

Link to comment
Share on other sites

Guest miriapod

Yup... confirm si eu.Firefox 1.5 screws up the start page.Si Cosmin stie deja eu am probleme cu automatic login.Anybody else?

 

 

da.. si eu, firefox 1.5..home page-ul e un pic 'rearanjat' :)

IE sux by tha way :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.