www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ocs Are Probleme?


Guest radioman
 Share

Recommended Posts

Vreti sa-l injure cineva pe Hendrix? Pot sa o fac eu..nu am fost oricum niciodata un fan.Plus si el a fost un distrus care si-a pierdut viata in droguri.

 

Atat Hendrix, cat si Morisson, sau Janis Joplin, cu toate viciile lor , au fost modele ( muzical vorbind) pentru generatii intregi de artisti.OCS astia, daca se duc maine ( doamne fereste), poimaine nu-si mai aminteste nimeni de ei. Asa ca, sa fim seriosi.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

reactie din randul unor amici care cocheteaza cu genul respectiv de muzica

 

"am auzit ce-au facut la Iasi, o sa ma duc prima data cand vin in Buc sa-i vad cum canta aici"

 

 

mda wtf

 

revenim la there is no such thing as bad publicity

 

 

io unul nu o sa mai calc vreodata la un concert OCS

Link to comment
Share on other sites

reactie din randul unor amici care cocheteaza cu genul respectiv de muzica

 

"am auzit ce-au facut la Iasi, o sa ma duc prima data cand vin in Buc sa-i vad cum canta aici"

 

 

mda wtf

 

revenim la there is no such thing as bad publicity

 

 

io unul nu o sa mai calc vreodata la un concert OCS

 

 

Azi imi spune un tip ca vrea sa se duca in vama de 1 mai...sa vada cum canta acolo...si a fost la concert tipul...

 

 

:):):)

Link to comment
Share on other sites

Guest titus

interbarea mea e alta:

la ce va asteptati?

traim intr-o tara in care nimicul face rating bun, in care analfabetii cu bani ocupa funcii de conducere, in care bunii crestini se calca in picioare ,la propriu, ca sa intre in biserica noua, in care cetatenii ei, cand apare o lege noua, nu sa gandesc cum sa o respecte, ci mai degraba cum sa o incalce fara sa fie trasi la respundere..............exemple sunt cu miile............

 

aici e o problema de educatie si de mentalitate de turma... asa cum orice absolvent de facultate se crede intelectual, cum orice electrician se crede electronist, cum orice posesor de chitara se crede chitarist, cum orice sofer se crede pilot, asa si ocs, dupa ceva succes la public, au ajuns sa se creada artisti desavarsiti si modele pt mase si acum "isi dau singuri cu firma in cap" pentru ca de atat sunt in stare.

 

mie ocs imi sunt indiferenti... si, in consecinta, cred ca li se acorda prea multa atentie cu acest topic...

 

totusi :) pt cei care nu intra in tiparul descris mai sus...

numai bine.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.